ویندوز ۱۰ موبایل برای دستگاه‌های ویندوز فون ۸٫۱ منتشر شد

29 اسفند 1394

اگر به یاد داشته باشید در طول دو هفته اخیر خبرهای بسیاری درباره ویندوز ۱۰ موبایل در تکفارس منتشر شده است و روز چهارشنبه هم در نهایت خبر از تایید شدن تاریخ انتشار ویندوز ۱۰ منتشر که آن را برای روز پنجشنبه تایید کرده بود. در نهایت مایکروسافت آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل را برای تمامی کاربران ویندوز ۸٫۱ که مدت بسیاری است منتظر آن هستند منتشر کرد. پس از مدتها انتظار و تاخیر بسیاری که وجود داشت مایکروسافت بالاخره رویاها را تبدیل به واقعیت کرد.

همچنین مایکروسافت لیست تمامی دستگاه‌های ویندوز ۸٫۱ که از پشتیبانی ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی می‌کنند منتشر کرد. البته این شرکت درباره WP8.1 هم هشدار داده است. در ابتدا، این شرکت از لومیا ۴۳۰، لومیا ۴۳۵، لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۳۵، لومیا ۵۴۰، لومیا ۶۳۵ با ۱GB RAM، لومیا ۶۴۰، لومیا ۶۴۰ XL، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۳۰ و لومیا ۹۳۰ پشتیبانی می‌کند.

ویندوز ۱۰ موبایل ویژگی‌های بسیاری را به ارمغان می‌آورد که در ویندوز ۸٫۱ نیز وجود ندارد، این ویژگی‌ها شامل Windows Hello، ویژگی پیوسته، بهبود کورتانا و آپدیت شدن برنامه‌های بومی است.

در حال حاضر مایکروسافت آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل را منتشر کرده است اما کاربران باید در نظر داشته باشند که ممکن است انتشار آن برای دستگاه‌ها در سراسر جهان ممکن است قدری طول بکشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی