پاسخ آپدیت دی ماه 1397 بازی فندق در بازی بازان

پاسخ آپدیت دی ماه 1397 بازی فندق

پاسخ های بازی فندوق

شاید شما هم به عنوان یک گیمر حرفه ای گاهی اوقات نیاز داشته باشید برای برخی از مرحله های بازی هایی که انجام می دهید راهنمایی دریافت کنید. سایت بازی بازان یکی از بهترین پیشنهادها برای دریافت این پاسخ ها و راهنمایی ها می باشد. در سایت بازی بازان حل بازی فندق را به طور کامل دریافت خواهید کرد.

جواب های این بازی در سایت های دیگری نیز قابل دریافت می باشند. اما در سایت رسمی بازی بازان شما عزیزان می توانید این جواب ها را به صورت مرتب شده و از همه مهم تر، به صورت کامل و دقیق دریافت نمایید. بازی فندق اگر چه یکی از بازی های به نسبت آسان به شمار می آید؛ ولی در همین بازی هم مرحله هایی وجود دارد که بتواند برای روزها شما را در خود نگه داشته و باعث جلوگیری از روند رو به رشدتان در بازی گردد.

بازی زیبای فندق یک بازی مناسب برای تمامی سنین می باشد که البته به دلیل وجود برخی از کلمه های به نسبت سطح بالا، بهتر است این بازی را به افرادی پیشنهاد کنیم که سن آن ها حداقل 15 سال می باشد. اگر راهنمایی های این بازی که در سایت جواب کده قرار گرفته است استفاده کنید، دیگر این رده بندی سنی ملاک مهمی به شمار نخواهد آمد.

اما به هر حال برای کسانی که بازی های موبایلی انجام می دهند سرگرم شدن یک موضوع مهم است. اگر فقط از حل بازی فندق استفاده نمایید، دیگر این بازی برایتان با جذابیت دنبال نخواهد شد؛ پس بهتر است فقط در صورت مواجه شدن با مشکل از این جواب ها کمک بگیرید.

پاسخ آپدیت دی ماه 1397 بازی فندق در بازی بازان

 

پاسخ بازی آمیرزا

ویژگی اصلی سایت بازی بازان این است که در آن جواب های بازی های تلفن همراه به صورت کامل قرار می گیرد. بسیاری از سایت های معروف دیگر نیز اقدام به انتشار پاسخ های این بازی ها می کنند ولی هر کدام چندین مرحله را در نظر می گیرند. پاسخ کامل آمیرزا یک نمونه از این ویژگی می باشد که در سایت بازی بازان با آن برخورد خواهید کرد.

جواب سوالات بازی باقلوا آپدیت آبان 97

همان طور که اطلاع دارید بازی آمیرزا شامل بیش از 500 مرحله است که این مرحله ها به سختی قابل حل کردن می باشند. شاید زمانی قرار گرفتن جوابه ای 500 مرحله از یک بازی یک امر غیرممکن به شمار می آمد، اما سایت بازی بازان این کار را ممکن کرده است.

بازی آمیرزا همچنین روز به روز و به صورت هفتگی آپدیت های مرتبی عرضه می کند که در هر آپدیت یکی از تغییرات بزرگ بازی، اضافه شدن مرحله های جدید به آن می باشد. به طبع زمانی که مرحله های جدیدی به این بازی اضافه می شود، باید در سایت بازی بازان نیز، تمامی پاسخ های بازی آمیرزا نیز به روز رسانی شوند. که البته جای نگرانی نیست، به این علت که این ویژگی در سایت رسمی بازی بازان فراهم شده است و پس از انتشار نسخه های جدید از هر بازی، جواب های آن نیز بسیار سریع تر از آن چه که فکر می کنید در این سایت قرار خواهد گرفت که این مطلب برای کاربران به دریافت پاسخ کامل آمیرزا منجر می شود.

 

پاسخ بازی باقلوا

یکی دیگر از بازی هایی که در سایت بازی بازان به تمامی جواب های آن دسترسی خواهید داشت، بازی محبوب باقلوا می باشد. این بازی هم توسط تیم بازی سازی آمیرزا تولید شده است و به همین خاطر شباهت های زیادی به این بازی دارد.

جواب بازی باقلوا برای هر دو نسخه آن یعنی نسخه های اندروید و آی او اس در سایت بازی بازان موجود می باشد. هر کدام از این نسخه ها را که بر روی تلفن همراه خود دارید، می توانید به سایت رسمی بازی بازان مراجعه کرده و پاسخ کامل آن را دریافت نمایید. بازی باقلوا در هر دو نسخه دارای جذابیت های بالایی می باشد که هر سلیقه و نظری را به خود جلب خواهد کرد.

جواب سوالات بازی باقلوا آپدیت آبان 97

اگر هوش و خلاقیت بالایی داشته باشید، انجام بازی هایی هم چون باقلوا برای شما لذت بخش خواهد بود. به شرط آن که بتوانید زمان خود را مدیریت کرده و این بازی را در بازه های زمانی مختلفی انجام دهید تا بتوانید به جواب بازی باقلوا و در نهایت تمام کردن این بازی برسید. یکی از کارهایی که کاربران چنین بازی های انجام می دهند و خیلی زود از این بازی ها زده می شوند، انجام پشت سر هم این بازی ها می باشد.

شما زمانی که به صورت یکسره و در بازه زمانی کوتاهی بخواهید این بازی ها را تمام کنید، بدون شک خسته خواهید شد و بازی برایتان جذابیتی به همراه نخواهد داشت به همین علت است که سایت هایی همانند سایت رسمی بازی بازان با ارائه جواب های این بازی ها قصد دارند تا با کمک کردن به شما، از تکراری شدن این بازی ها برایتان جلوگیری کنند.

پاسخ آپدیت دی ماه 1397 بازی فندق در بازی بازان

یکی از بهترین ویژگی های سایت بازی بازان که در سایت های مشابه به آن دیده نشده است، توضیحات و نقد و بررسی هایی می باشد که در سایت خود انجام داده است. شما هر بازی را که به دنبال آن باشید و در سایت بازی بازان جست و جو کنید، به محض آن که به صفحه مربوطه این بازی منتقل شوید، قبل از دیدن پاسخ های آن بازی، بررسی و معرفی کوتاهی از آن مشاهده خواهید.

در این بررسی ها سعی شده است تا یک معرفی کوتاه از بازی و روند آن صورت بگیرد و در ادامه نیز به اصلی ترین نقاط ضعف و قدرت این بازی ها اشاره شده است. اگر بازی و جنبه های مختلف آن برایتان ناشناخته مانده است، می توانید این بررسی های بسیار کوتاه را در زمانی کوتاه مطالعه کرده و با بازی مورد نظرتان بیشتر آشنا شوید.

جواب سوالات بازی باقلوا آپدیت آبان 97

گفتن این نکته نیز خالی از لطف نمی باشد که در سایت رسمی بازی بازان، به برخی از رمزها و پاسخ های بازی های غیر موبایلی نیز اشاره شده است و در آینده نیز جواب ها و راهنمایی ها بیشتری از این بازی ها، همانند بازی های کامپیوتری در سایت بازی بازان مشاهده خواهیم کرد.

برای آن که بدانید پاسخ ها، رمزها و راهنمایی های بازی مورد علاقه شما در سایت بازی بازان موجود می باشد یا هنوز در این سایت قرار نگرفته است، کافی است وارد این سایت شما و نام آن بازی را در قسمت سرچ، جست و جو کنید. با این کار در زمانی کوتاه تمامی پاسخ های آن بازی تا آن تاریخ برای شما نمایش داده خواهد شد و در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، باید مدتی منتظر بمانید تا پاسخ های آن بازی نیز در سایت بازی بازان منتشر شود.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی