پاسخ های بازی آمیرزا اپدیت اسفند ماه 1397

20 اسفند 1397

از آغاز فعالیت یکی از موفق ترین تیم های بازی سازی ایرانی یعنی تیم موفق نردبان اندیشه زمان زیادی نمی گذرد. این تیم به خوبی خود را با بازی جذاب آمیرزا به ایرانی ها معرفی کرده و خیلی زود با بازی باقلوا کار خود را تکمیل کرد.

حل کامل مراحل آمیرزا از همان ابتدا هم برای افراد مختلفی که به این بازی آمده بودند، کار دشواری بود و عده ای از همان شروع کار دوست داشتند که این بازی را خیلی زود و البته با سکه های بیشتر که نشان دهنده قدرتشان بود، به پایان برسانند. این کار برای افراد با حوصله تر البته کاری ساده تری بود. چرا که آن ها زمان خود را مدیریت کرده بودند و به دنبال رسیدن به اهدافی بودند که فاصله چندانی با آن ها نداشت.

آمیرز در همان روز های ابتدایی که وارد مارکت هایی مانند کافه بازار، اول مارکت، مایکت و سایر سایت های مربوطه شده بود، کسی حتی نمی توانست به این موضوع فکر کند که بازی آمیرزا می تواند تا این اندازه برای سازندگان آن سکوی پرتابی باشد.

پاسخ های بازی آمیرزا اپدیت اسفند ماه 1397

همه در روزهای اول به دنبال حل کامل مراحل آمیرزا بودند و کسی به فکر ثبت رکوردهای هیجان انگیز نبود. این استقبال از بازی آمیرزا خیلی زود باعث شکوفا شدن سایر توانایی های تیم بازی سازی نردبان اندیشه گردید و این تیم خیلی سریع تصمیم جدی خود را برای طراحی بازی دیگری که همین راه را ادامه دهد، گرفت. این موضوع از طرف مخاطبین آمیرزا نیز حمایت شد و در نهایت باقلوا نیز ساخته شد.

مطالب مرتبط

بازی باقلوا یکی از چند بازی برتر دوران خودش است که البته موفقیت های آمیرزا نیز در به این جا رسیدن بازی باقلوا بسیار موثر بوده است. در بازی باقلوا سعی بر این شده است که تمام نقطه ضعف های بازی آمیرزا پوشش داده شود.

به همین دلیل شاید رسیدن به پاسخ بازی باقلوا، آن هم به صورت کامل؛ کاری دشوار به نظر برسد. بازی باقلوا مرحله های سخت تری را طراحی کرده است که برای کسانی که علاقه خاصی به بازی های سخت تر دارند مناسب است. این خود شما هستید که تعیین می کنید یک بازی تا چه میزان برایتان دردسر ساز باشد ولی بازی باقلوا به سادگی می تواند شما را سرگرم کرده و در اوج سختی نیز، برایتان دردسری ایجاد نکند.

پاسخ های بازی آمیرزا اپدیت اسفند ماه 1397

البته باید در این بازی ها و بازی های دیگر که همگی این سبک را دنبال می کنند به دنبال تنوع بیشتری بود. کاری که بازی باقلوا نسبت به بازی آمیرزا انجام داده است، همین ایجاد تنوعی می باشد که به تنهایی بخش بزرگی از کاربران این بازی را جذب کرده است. در دنیای گیم های موبایل و به خصوص در دهه اخیر، کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که نسبت به ایجاد تنوع در یک بازی، احساس رضایت خاطر نداشته باشد.

به همین دلیل است که تیم های حرفه ای از جمله تیم نردبان اندیشه همیشه نهایت تلاش خود را به کار می گیرند که خروجی خوبی از ایده های خود و طرح های اولیه خود در ایجاد بازی های جدید داشته باشند.

اما داستان بازی های حدس کلمات به همین دو بازی ختم نمی شود و خیلی زود برای همین بازی های نیز، رقابایی به وجود آمد که حتی در بعضی از پارامتر ها از همین بازی های قدیمی تر نیز پیشی گرفتند. یکی از جذاب ترین آن ها بازی فندق می باشد.

پاسخ بازی فندق به سادگی دو بازی قبلی گفته شده به دست نخواهد آمد. در اصل می توانیم این گفته را با جرات بیشتری بیان کنیم که فندق آمده است تا بازی های حدس کلمات را به سخت ترین سطح خود نزدیک کند. باز هم در بازی فندق رعایت حال مخاطبین در نظر گرفته شده است ولی برای موفقیت در این بازی، هم چنان باید هوشیار باشید و کمی سطح بالاتری را ارائه نمایید.

گیم فندق روال متفاوتی را نسبت به سایر بازی های سبک حدس کلمات در پیش گرفته است و در مواردی ترجیح می دهد که جزئیات بازی خود را برجسته تر کرده و بر روی آن ها تمرکز کند. از مشخص ترین مواردی که تیم بازی سازی بازی فندق بر روی آن تمرکز کرده است، طراحی های گرافیکی تحریک کننده ای است که حتی اگر خود بازی هم چیز خاصی برای گفتن نداشته باشد، کاربران را به سمت این بازی خواهد کشاند.

البته که در حقیقت چنین گفته ای واقعیت ندارد و بازی فندق به زیبایی هر چه تمام تر در مسائلی از جمله گیم پلی بازی، به موفقیت رسیده است. و حالا خودتان می توانید تصویر کنید که ترکیب یک گرافیک شیک با یک ایده جذاب، چه نتیجه فوق العاده ای در بر خواهد داشت.

اما این ها تنها بازی های جذابی نیستند که در سال های اخیر توانسته اند مرز میلیون ها کاربر را شکسته و به قول خودمان بر سر زبان ها بیافتند. بازی های موفق دیگری نیز حتی در کنار این بازی ها دیده شده اند که در دورانی به سادگی از این بازی ها پیشی گرفته و رکوردهای عجیبی را به ثبت رسانده اند.

از جمله بازی خاطره انگیز و دوست داشتنی کوئیز آف کینگز که خیلی وقت است در بیشتر مارکت های اندرویدی در صدر بازی های محبوب کاربران قرار دارد. خصوصیت اصلی بازی کوئیز آف کینگز که باعث دریافت این میزان از محبوبیت شده است، آنلاین بودن آن می باشد که هر شخصی را به این بازی علاقه مند می کند.

گیم دوست داشتنی کوئیز آف کینگز از سوالات اطلاعات عمومی در زمینه های مختلف تشکیل شده است که در بیشتر موارد یا خود طراحان بازی این سوالات را طرح کرده اند و یا توسط مخاطبین خود این بازی ایجاد شده است. کاربران و دوست داران بازی کوئیز آف کینگز در این بازی نقش مهمی را بازی می کنند و هر کدام می توانند یک گزینه خوب برای طراحان این بازی معمایی باشند.

این کاربران علاوه بر طرح کردن سوالات مختلف، مشکلات مختلف بازی را با تیم بازی سازی کوئیز آف کینگز در میان می گذارند که این افراد می توانند با بر طرف کردن مشکلات مختلف بازی، بازی با کیفیت تری را در اختیار دوست داران اصلی این سبک قرار دهند.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی