پالمزی دستگاهی برای حفظ سلامت در هنگام کار با تلفن همراه

پالمزی

پالمزی

شیوع استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند در بین مردم رفته‌رفته بسیار زیاد شده است. به‌نحوی‌که امروزه تقریبا همه افراد استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند را به تلفن‌های قدیمی ترجیح می‌دهند. یکی از ویژگی‌های اصلی تلفن‌های همراه هوشمند که همه کاربران را به خود مجذوب کرده است، قابلیت انطباق آن با پیشرفت‌های روز بشر است. این دستگاه‌ها نه‌تنها نیازهای انسان برای در دسترس بودن و ارتباطات را به‌خوبی برآورده می‌کنند بلکه به‌عنوان یک دفتر کار همراه نیز شناخته می‌شوند که می‌توانند بسیاری از کارهای کامپیوتری روزانه را انجام بدهند.

با در نظر گرفتن تمامی این نکات، بسیاری از ما هنگام استفاده از این دستگاه‌ها وضعیت فیزیکی ویژه‌ای به خود می‌گیریم که برای بسیاری از اعضای بدن ما از جمله مهره‌های گردن و ستون فقرات بسیار مضر است. با این حال محققان نیز در این باره چاره‌ای اندیشیده و با وسیله‌ای جانبی به نام پالمزی (Palmzi) سعی در تغییر این شرایط ناسالم دارند.

پالمزی را می‌توان به‌عنوان اولین وسیله جانبی تصحیح کننده وضعیت ارگونومیک دانست که مخصوص تلفن‌های همراه هوشمند طراحی شده است اما نحوه کار این دستگاه چگونه است؟ این وسیله جانبی در واقع دستگاه سه‌پایه مانندی است که استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند را بسیار آسان می‌کند. این دستگاه بسیار ساده به‌عنوان راه‌حلی برای جلوگیری و درمان اثرات منفی استفاده از تلفن همراه هوشمند در نظر گرفته می‌شود. همچنین این دستگاه هوشمند به‌عنوان اولین پشتیبانی است که به‌صورت ثابت، کم‌وزن و با طراحی تاشو ارائه شده و به همین دلیل نیز فواید استفاده از این وسیله جانبی بسیار زیاد است.

با این دستگاه جانبی آیپد، امکان اسکن و تهیه مدل سه بعدی از منزل تان مهیا می شود

در اولین قدم، پالمزی تلفن همراه شما در موقعیتی امن، راحت و مناسب با زاویه چشم قرار می‌دهد و به این ترتیب وضعیت فیزیکی کاربر در هنگام استفاده از این دستگاه هوشمند را تصحیح می‌کند. رفته‌رفته دردهای ناحیه گردن ناشی از استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند نیز به کمک این وسیله و استفاده صحیح از آن بهبود می‌یابند. این دستگاه بسیار سبک‌وزن و کوچک برای حمل راحت و آسان طراحی شده است و انتظار می‌رود که در پایان سال جاری میلادی روانه بازار شود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی