پایه‌گذاران پبل به تولید قاب آیفون می‌پردازند

10 سپتامبر 2017
قاب آیفون

قاب آیفون

به نظر می‌رسد که سازنده ساعت‌های هوشمند پبل دوباره با خلاقیتی جدید به عرصه فناوری بازگشته است. اریک میگیکوفسکی (Eric Migicovsky) به‌عنوان سازنده این ساعت‌های هوشمند و بنیان‌گذار کمپانی پبل این بار با ایده ساخت قاب‌های هوشمند آیفون بازگشته است. البته جالب است بدانید که میگیکوفسکی در سال گذشته میلادی کمپانی پبل را باقیمتی بسیار مناسب به شرکت تولیدکننده پوشیدنی‌های هوشمند فیت بیت فروخته و برند خود را به‌نوعی تعطیل کرد.

این دستگاه جانبی جدید که به‌نوعی بازگرداننده میگیکوفسکی به دنیای فناوری محسوب می‌شود، با نام پادکیس (PodCase) شناخته‌شده و درواقع یک قاب شارژر است که در درون خود محفظه بسیار کوچکی را برای قرار دادن ایرپاد ها جای‌داده است و می‌تواند به شارژ آن‌ها بپردازد. این قاب آیفون به همراه یک یو اس بی نوع C عرضه می‌شود و در اندازه‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس طراحی‌شده است. البته نسخه‌ای هم برای آیفون ۸ رونمایی نشده در نظر گرفته‌شده است. قیمت پیشنهادی برای این قاب آیفون نیز ۷۹ دلار خواهد بود.

پادکیس البته بسیار عجیب به نظر می‌رسد اما ویدیو قرار داده‌شده در کمپین تبلیغاتی این دستگاه، کاربردی بودن آن و دسترسی سریع‌تر افراد به ایرپادهایشان را در هنگام دریافت تماس ورودی، نشان می‌دهد. برای مثال در ویدیو یادشده ذکرشده است که زمانی که تلفن همراه شما زنگ می‌خورد، مطمئناً دلتان نمی‌خواهد که برای جستجوی ایرپاد خود مدتی را در اتاقتان سرگردان باشید. شما می‌توانید با این قاب آیفون حامل ایرپادهایتان با سرعت هرچه‌تمام‌تر به این وسیله دسترسی داشته باشید.

جالب است بدانید که میگیکوفسکی درزمینهٔ ساخت پادکیس تنها نیست. او با همکاری آلن ایوانز (Allan Evans) به‌عنوان یکی از پایه‌گذاران کمپانی Avegant و استیو جونز (Steve Johns) به‌عنوان پایه‌گذار طراحی صنعتی پبل، تیم بسیار قوی ای را برای ساخت ابزارهای جانبی مفید و البته اندکی نامتعارف تشکیل داده است. بر اساس اظهارات میگیکوفسکی، این تیم به طراحی محصولاتی می‌پردازد که در زندگی روزمره خود به آن‌ها نیاز داریم و به‌سرعت آن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

آیفون دو سیم کارت در راه است

البته شایان‌ذکر است که این محصول هنوز به مرحله تولید انبوه نرسیده است و کمپین تبلیغاتی آن به‌نوعی برای نظرخواهی درباره تولید یا عدم تولید انبوه این دستگاه برپاشده است. اگر آرای مثبت برای تولید این وسیله جانبی به حدنصاب نرسد، تولید آن لغو خواهد شد.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی