پتنت اولیه ساعت هوشمند وان پلاس منتشر شد

10 تیر 1395

چندی پیش بحث‌هایی پیرامون پروژه کنسل شده ساعت هوشمند وان پلاس به گوش می‌رسید که درنهایت کمپانی وان پلاس رسما اعلام کرد که تمامی تمرکز این شرکت بر روی تلفن‌های هوشمند است. طبق گزارش‌های منتشر شده، ساعت هوشمند وان پلاس به صورت کامل طراحی و آماده شده بود اما هرگز به خط تولید شرکت نرسید، چراکه احتمال موفقیت تلفن‌های هوشمند این شرکت در بازار جهانی بسیار بیشتر است.

 

ساعت هوشمند وان پلاس

 

اولین ساعت هوشمند وان پلاس در جولای ۲۰۱۴ به صورت اسکرین شات در یک وب سایت لو رفت. در این تصاویر، ساعت هوشمندی را با پنل زیبای دایره‌ای دیدیم که به‌سادگی امکان تغییر بند‌های آن وجود داشت. پس از انتشار این گزارش، دیگر هیچ خبری تاکنون از ساعت هوشمند وان پلاس در فضای وب منتشر نشده است. امروز کارل پی، یکی از موسسان این شرکت، پتنت این ساعت هوشمند را در اکانت توییتر خود منتشر کرد. این طرح به نسبت قبل جدیدتر شده و مربوط به سال ۲۰۱۵ است، اما دستگاه مشابهی را در آن می‌بینیم.

ساعت هوشمند وان پلاس احتمالا در صورت تولید و عرضه با نام وان واچ روانه بازار می‌شد. این گجت پوشیدنی با طراحی سنتی گرد و مشابه با موتو ۳۶۰ (Motorola Moto 360) همراه است. در طراحی نوآورانه این محصول، بند‌های آن به روش ساده و جالبی به پنل اصلی متصل و جدا می‌شوند. این نحوه اتصال بند‌ها ممکن بود در صورت رونمایی از ساعت هوشمند وان پلاس به یکی نقاط مثبت آن بدل شود، البته کمپانی اپل نیز اخیرا روش خاصی را در سیستم اتصال بند به پنل اپل واچ به کار گرفته است که با این ایده طراحان وان پلاس رقابت می‌کند.

اسکاگن از ساعت Hagen Connected رونمایی کرد

کارل پی در توییت خود با عبارت “هرگز این اتفاق نمی‌افتد” تمامی امیدها جهت عرضه یک ساعت هوشمند را نا امید کرده است. با این حال امیدواریم در آینده ساعت‌های هوشمند قدرتمند و ارزان قیمتی از سوی تولیدکنندگان چینی ارائه شوند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی