• خانه
  • اخبار
  • پخش کننده VLC هم‌اکنون برای Apple TV در دسترس است

پخش کننده VLC هم‌اکنون برای Apple TV در دسترس است

یکی از محبوب ترین پخش کننده ویدئو یعنی VLC هم‌اکنون برای Apple TV در دسترس است. از این پس کاربران می‌توانند به راحتی به تماشای مجموعه ای از ویدیو بدون نیاز به تبدیل یا Transecond کردن بنشینند.

پخش کننده VLC را می‌توانید پس از ماه سپتامبر برای Apple TV دریافت کنید. لازم به ذکر است آزمایش درونی در ماه نوامبر صورت خواهد گرفت. مطابق صحبت های تیم VideoLan، پخش کننده VLC برای Apple TV آماده استفاده عمومی است و همچنین قرار بر این شد که پشتیبانی فرمت فایل های مختلف دقیقا عملکری مثل قبل داشته باشد اما این دفعه بهبودیافته تر.

پشتیبانی فایل های پخش کننده در VLC برای Apple TV از منابع اینترنتی مانند SMB، UPnP، Plex و FTP خواهد بود. ضمنا این برنامه راه های مختلفی برای ارسال فایل های موجود در Apple TV را فراهم کرده، مانند، انتخاب فایل، بگیر و بکش، و چندین راه دیگر که این کار سازنده نیز بسیار تحسین بر انگیز بوده است.

شما برای اجرای VLC نیازمند یک Apple TV نسل چهارمی محصول سال ۲۰۱۵ هستید و باید برای دریافت قابلیت های جدید بروزرسانی های منتشر شده در App Store خود را به صورت کامل دریافت کنید. ضمنا شما با این برنامه قابلیت اجرای فایل های موجود در هارد دیسک های مجازی مانند Dropbox و One Drive را نیز خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی