اخبار

تاریخ رونمایی از پرچم‌دارهای جدید هواوی مشخص شد

تاریخ رونمایی از پرچم‌دارهای جدید هواوی مشخص شد

هواوی یکی از نام‌های بزرگ حاضر در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۱۸ خواهد بود اما این دفعه متأسفانه نباید انتظار رونمایی پرچم‌دار این کمپانی را در این مراسم داشت. به‌تازگی تائید شده است که این تولیدکننده بزرگ تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌داران سال خود یعنی هواوی P20 و هواوی P20 پلاس را در نشستی جداگانه که در تاریخ ۲۷ مارس برگزار می‌شود، رونمایی خواهد کرد. بااین‌حال خبر خوش این است که بااینکه تنها یک ماه تا رونمایی از این پرچم‌دارها زمان باقی است اما هم‌اکنون اطلاعاتی از انحا به اشترک گذاشته‌شده است که در ادامه انحا را مرور خواهیم کرد.

امروز، شایعه جدیدی منتشر شد که در رابطه با باتری این دستگاه بود. بر اساس اطلاعات منتشرشده تلفن همراه هوشمند مدل P20 پلاس به‌احتمال بسیار قوی از باتری ۴۰۰۰ آمپرساعتی پشتیبانی خواهد کرد و این در حالی است که نسخه کوچک‌تر آن یعنی هواوی P20 از باتری ۳۲۰۰ آمپرساعتی بهره‌مند خواهد شد. P20 از بسیاری ازنظرها شباهت بسیار زیادی به هواوی میت ۱۰ پرو دارد که به‌تازگی در بنچمارک های باتری نمره بسیار خوبی کسب کرد و در این مورد بسیاری از رقبای خود را با شکست سختی مواجه کرد.

در این میان، باتری ۳۲۰۰ آمپرساعتی موجود در مدل P20 نیز باید به‌اندازه کافی دوام داشته باشد. به‌خصوص که قرارگیری آن در کنار پردازنده بسیار بهینه کایرین ۹۷۰ موجب بهره‌وری بیشتر باتری خواهد بود. به‌این‌ترتیب به‌هیچ‌عنوان نباید ظرفیت باتری ۳۲۰۰ آمپری را در دستگاه‌های هواوی کم پنداشت.

در کنار ظرفیت باتری اطلاعات دیگری نیز در رابطه با صفحه‌نمایش این دستگاه‌ها مطرح‌شده است که بر اساس شایعه‌های ذکرشده ممکن است از فناوری نرم‌افزار “همیشه روشن” به‌صورت از پیش نصب‌شده بهره ببرد. مسلماً هیچ‌چیز موجب نمی‌شود که هواوی نخواهد تا این سیستم را بر روی یک صفحه‌نمایش ال سی دی به کار بیندازد اما این کار بسیار غیرمنطقی به نظرمی رسد. به همین دلیل هم می‌توانیم حدس بزنیم که صفحه‌نمایش به‌کاررفته در مدل P20 و هواوی P20 پلاس از نوع OLED باشد. بااین‌حال باید تا تاریخ رونمایی از این دو دستگاه منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟