• خانه
  • اخبار
  • پرچم‌دار اسنشیال به‌روزرسانی اندروید ۸٫۱ را دریافت کرد
اسنشیال

پرچم‌دار اسنشیال به‌روزرسانی اندروید ۸٫۱ را دریافت کرد

اسنشیال

کمپانی اسنشیال (Essential) به‌تازگی اعلام کرده است که اندروید ۸٫۱ اوریو در حال حاضر برای تلفن همراه هوشمند این کمپانی یعنی اسنشیال فون در حالت بتا عرضه‌شده است. این کمپانی آمریکایی در طی ماه گذشته نیز تائید کرد که پرچم‌دار خود را به‌صورت مستقیم به اندروید ۸٫۱ به‌روزرسانی کرده و از اندروید ۸ خواهد گذشت.

اولین نسخه بتای اندروید ۸٫۱ برای این تلفن همراه هوشمند به‌صورت مرحله‌ای برای آن دسته از کاربران اسنشیال که از به‌روزرسانی‌های بتای اندروید ۸ استفاده می‌کنند، عرضه‌شده است. در غیر این صورت، کاربران دیگر باید فایل مربوط به این به‌روزرسانی را از وب‌سایت رسمی اسنشیال دانلود کرده و به‌صورت دستی آن را نصب کند.

همچنین فهرستی از این به‌روزرسانی که شامل تمامی تغییرات اندروید یادشده بوده و هم‌اکنون برای اسنشیال عرضه‌شده است دار در اختیارداریم. این تغییرات گستره وسیعی از انتخاب هوشمند متون، نرم‌افزارهای فوری، قابلیت تصویر در تصویر تا استارت و ورود سریع‌تر به نرم‌افزارها را شامل می‌شود. علاوه بر این، به‌روزرسانی یادشده بسته امنیتی ماه فوریه را نیز به همراه آیکون‌های ساعت و تاریخ پویا را به همراه خواهد داشت.

حجم فایل به‌روزرسانی یادشده برای تلفن همراه هوشمند اسنشیال برابر با ۵۰۰ مگابایت است پس اگر شما نیز یکی از کاربران این تلفن همراه هوشمند هستید مطمئن شوید که قبل از اقدام به دانلود این به‌روزرسانی دستگاه شما از حافظه داخلی خالی به‌اندازه حجم فایل به‌روزرسانی اندروید ۸٫۱ برخوردار است. همچنین هنوز مشخص نیست که چه زمانی نسخه اصلی و ثابت این به‌روزرسانی برای تلفن همراه هوشمند یادشده عرضه خواهد شد اما قاعدتاً مدت زیادی طول نخواهد کشید.

دیدن مطلب  نهایت پردازش گوشی هوشمند با Kirin 960 در گوشی های هواوی

همچنین لازم به ذکر است که اسنشیال در طی روزهای آتی اطلاعیه را اظهار خواهد کرد ولی هنوز نمی‌دانیم که این کمپانی در طی این اطلاعیه قصد رونمایی از چه چیزی را خواهد داشت. به‌این‌ترتیب در اسرع وقت اطلاعات منتشر شده را دراین‌باره به‌روز خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی