اخبار

پلی‌ استیشن 4 فاصله کمی تا فروش 100 میلیونی

براساس گزارش مالی جدیدی که کمپانی سونی به تازگی ارائه داده است کنسول بازی پلی‌استیشن 4 موفق شده است که به فروش 97 میلیونی برسد. از این‌رو فاصله بسیار کمی تا رسیدن به فروش 100 دستگاه پلی‌استیشن 4 باقی مانده است.

براساس گزارش مالی که کمپانی سونی ارائه داده است، فروش کنسول بازی پلی‌استیشن 4 در انتهای ماه مارس متوقف شده اما طی سال 2018 – 2019 به 17.4 میلیون واحد رسیده است. 2.6 میلیون کنسول بازی پلی‌استیشن 4 تنها در ماه ژانویه تا ماه مارس به فروش رسیده‌اند. که نشان می‌دهد فروش این کنسول بازی در این بازه زمانی نسبت به سال گذشته افت داشته است که مسئله کاملا طبیعی است. چراکه همه کاربران منتظر عرضه پلی‌استیشن 5 توسط کمپانی سونی هستند از این‌رو در بازه زمانی مذکور با شایعاتی که در زمینه عرضه نسل بعدی کنسول بازی پلی‌استیشن تا پایان سال جاری مطرح شده بود کاربران زیادی تصمیم گرفتند که پلی‌استیشن 4 را خریداری نکنند و به‌جای آن پول خود را صرف خرید نسل جدید این کنسول بازی بکنند. اما براساس اخبار رسمی که خود کمپانی سونی در همین چند روز گذشته منتشر کرد، نه‌تنها تا پایان سال جاری خبری از کنسول بازی پلی‌استیشن 5 نیست بلکه این احتمال وجود دارد که داستان عرضه این کنسول مدت زمان بیشتری هم به‌طول بیانجامد.

اگر بخواهیم سال مالی 2018 – 2019 را بسنجیم باید بگوییم که این سال مالی، برای سونی یکی از بهترین سال‌ها بوده است چراکه این کمپانی در این سال توانست بهترین عملکرد را در بخش گیمینگ داشته باشد و از این نظر به میزان سودآوری بالایی هم برسد. علاوه‌بر این می‌توان گفت سه ماهه آخر سال میلادی جاری برای کمپانی سونی از نظر درآمد کلی و همچنین سود خالص بی‌نظیر خواهد بود. امیدواریم نسل بعدی کنسول بازی پلی‌استیشن در آینده‌ای نزدیک عرضه شود.

راه یافتن بازی APB Reloaded به Xbox One


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟