پوسته جدید پلی استور

پلی استور جدید چه شکلی خواهد بود

پوسته جدید پلی استور

به‌تازگی اخباری درباره تغییرات احتمالی در پلی استور گوگل منتشر شده است که بر اساس آن‌ها پوسته جدید این فروشگاه آنلاین نرم‌افزاری توسط شرکت گوگل در حال آزمایش است. با این حال باید انتظار چه تغییراتی را در این بازار داشته باشیم؟ ماجرا از این قرار است که عملا تغییرات این بازار برای کاربران تفاوتی در عملکرد را به همراه نخواهد داشت.

همان‌طور که می‌توانید در عکس منتشر شده مشاهده کنید، تنها دکمه‌های منوی بالایی از حالت بیضی شکل و مجزا به یک منوی کلاسیک مستطیلی تبدیل شده است و به همین دلیل نیز نمی‌توان انتظار داشت که شاهد تغییر کاربری باشیم؛ همان نام‌ها، همان رنگ‌بندی، همان ترتیب، تنها یک شکل مجزا برای ارائه.

با این وجود این امر به این معنی نیست که گوگل قصد ندارد تا بازار نرم‌افزاری خود را پیشرفت بدهد و شاید این بازار نرم‌افزاری تنها نخستین گام از فرایند تغییرات خود را پشت سر می‌گذارد. به نظر می‌رسد که برنامه‌های گوگل برای پلی استور به‌مراتب فراتر از استفاده از یک منوی جدید باشد و باید منتظر ماند تا به‌زودی شاهد بهبود این بازار در مقیاسی گسترده باشیم.

خداحافظی با پرینترهای سامسونگ بازار !

با این وجود این شرکت هنوز هیچ برنامه رسمی‌ای برای اعمال کردن این تغییرات را به رسانه‌ها اعلام نکرده است و حتی تصویری که مشاهده می‌کنید نیز به صورت تصادفی به اصحاب رسانه راه یافته است ولی استقبال بسیار شدیدی از این تصویر به عمل آمده است و به‌واسطه تنها یک تصویر ساده، هیجان بالایی در زمینه احتمال عرضه نسخه‌ای جدید از این نرم‌افزار ایجاد شده است.

شایان ذکر است که از نظر امنیتی، نرم‌افزارهای موجود در بازار نرم‌افزاری گوگل به‌عنوان امن‌ترین گزینه‌های موجود به‌حساب می‌آیند و شرکت گوگل امنیت محصولاتی که از محیط‌هایی خارج از پلی استور دانلود می‌شوند را به هیچ عنوان تائید نمی‌کند و مسئولیت استفاده از آن‌ها را به عهده خود کاربر گذاشته است.

 

مطلب پیشنهادی