موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

پیش‌بینی کاهش سود سه‌ماهه دوم ۲۰۱۵ برای ال‌جی با فروش کمتر از حد انتظار جی ۴

 
تحلیلگران بازار در کره جنوبی پیش‌بینی خود در مورد سود و درآمد شرکت ال‌جی در سه ماهه دوم سال جاری مبلادی را کاهش داده‌اند که ناشی از فروش نه‌چندان امیدوارکننده جی ۴ است.

 

موسسه تحلیلگر بازار Daishin Securities، پیش‌بینی سود عملیاتی بخش موبایل شرکت ال‌جی را از ۹۲.۳ میلیون دلار به ۵۰.۷ میلیون دلار اعلام کرده و بورس اوراق بهادار کره‌جنوبی هم آن را از ۱۰۴ میلیون دلار به ۶۱ میلیون دلار کاهش داده است.

 

با توجه به اینکه فروش شرکت ال‌جی در ۳ ماهه نخست سال جاری میلادی و در حالی که هنوز جی ۴ را وارد بازار نکرده بود رقمی معادل ۶۶ میلیون دلار بود، این کاهش، شیب بسیار تندی داشته است.می‌توان گفت که عملکرد جی ۴ تحلیلگران را بر آن داشته که انتظار خود از فروش ۸ تا ۱۲ میلیون دستگاه از این پرچمدار ال‌جی را تا پایان سال جاری کاهش دهند.

 

 

نظر به این مسئله که تاکنون تنها ۲.۵ میلیون دستگاه جی ۴ توسط ال‌جی تولید و توزیع شده تا رسیدن به سطح انتظارات پیش‌بینی شده مسیر زیادی باقی است و این شرکت باید در زمان باقی مانده حداکثر تلاش خود را برای دست یافتن به این امر به کار گیرد.

 

 

 

فارنت

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار