چند کاربر گوگل پیکسل ۲ بدون سیستم عامل دریافت کرده‌اند

۱۳ آبان ۱۳۹۶
پیکسل ۲ بدون سیستم عامل

پیکسل ۲ بدون سیستم عامل

شرکت گوگل مدل پیکسل ۲ را برای رقابت با سایر شرکت‌ها عرضه کرده است ولی به نظر می‌رسد که این فشار موجب شده است تا این شرکت بیش از حد عجله کند و نتیجه به دست آمده نیز دستگاه‌های متعدد معیوب هستند.

در این میان تعدادی از کاربران گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL اعلام کرده‌اند که دستگاهی را دریافت کرده‌اند که بدون سیستم عامل به آن‌ها تحویل شده است. این افراد با باز کردن جعبه دستگاه نوی خود و روشن کردن تلفن همراه، با پیام زیر روبرو شدند: سیستم عامل معتبر یافت نشد. دستگاه فعال نخواهد شد.

چنین اشتباهی از سوی گوگل به هیچ عنوان قابل قبول نیست و نشان می‌دهد که دستگاه‌ها به هیچ عنوان در شرایط فعلی قابل استفاده نیستند. همچنین شرکت گوگل به هیچ وجه به سراغ بررسی دستگاه‌ها پیش از عرضه نرفته است و به همین دلیل نیز این مشکل بسیار خنده‌دار را بر روی سیستم‌ها شاهد هستیم.

گوگل ابتدا با مشکل از کار افتادن نمایشگرها روبرو شد، سپس باگ صوتی و عذاب‌آوری به سراغ پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL آمد و موجب دردسر کاربران و ناراحتی خریداران شده بود. به این ترتیب گوگل اعلام کرد که ضمانت موجود بر روی این دستگاه‌ها را به میزان یک سال دیگر نیز افزایش خواهد داد. با این حال مدتی بعد ماجرای یاد شده یعنی عدم وجود سیستم عامل پیش آمد. به این ترتیب می‌توان گفت که گوگل واقعا در مدیریت عرضه تلفن همراه هوشمند جدید خود افتضاح عمل کرده است.

شایان ذکر است که گوگل ضمن تائید وجود این مشکل اعلام کرده است که دیگر این مورد را بر روی دستگاه‌های آن‌ها نخواهید دید. همچنین کسانی که دستگاه‌هایی بدون سیستم عامل را دریافت کرده‌اند نیز به صورت رایگان یک دستگاه جایگزین از سوی شرکت گوگل دریافت خواهند کرد. با تمامی این تفاسیر یک سوال پیش می‌آید: آیا برای این کارها کمی دیر نیست؟

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی