چینی ها از ماسک هایی برای استفاده بهتر از فیس آیدی رونمایی کردند

27 شهریور 1396
فیس آیدی

به تازگی در فروشگاه های آنلاین چین محصولاتی رونمایی شده که به ماسک محافظ فیس آیدی معروف است. این ماسک ها برای محافظت و امنیت بیشتر فیس آیدی آیفون ۸ و ۱۰ مورد استفاده قرار می گیرد.

این ماسک ها با طراحی که توسط شرکت taobao انجام شده روانه بازار گردیده و این شرکت اعلام می کند که با استفاده از این ماسک می توانید امنیت بیشتری را برای فیس آیدی آیفون خود به همراه بیاورید.

اگر نگران هستید که وقتی در خانه خوابیده‌اید، یک نفر با استفاده از قابلیت فیس آیدی قفل گوشی‌تان را باز کند، (که البته از لحاظ تئوری این کار غیرممکن است؛ چرا که اپل گفته برای امنیت بیشتر FaceID کاری کرده که این قابلیت با چشمان بسته کار نکند) می‌توانید به تهیه ماسک‌های مختلف -که قیمتی ۵ تا ۱۵ دلاری دارند- اقدام کنید و وقتی خوابیده‌اید آن‌ها را سرتان کنید. (البته کمی عجیب است که موقع خوابیدن ماسک بپوشیم)فروشندگان چینیِ این ماسک‌ها، دست شما را برای شخصی‌سازی آن‌ها باز کرده‌اند؛ برای مثال می‌توانید انتخاب کنید که ماسک شما فقط یک سوراخ یا سه سوراخ داشته باشد، یا این‌که آن را بدون سوراخ سفارش دهید. حتی می‌توانید از بین یکی از دو رنگ سبز یا سیاه نیز یکی را انتخاب کنید.

همچنین عینک هایی نیز به صورت چشم بند برای این محصول در نظر گرفته شده که امنیت را بیشتر می کند. به هنگام خریدن این ماسک‌ها، فروشگاه یاد شده تعدادی تصویر مختلف را به شما نشان می‌دهد تا بتوانید انتخاب خود را بهتر انجام دهید.

چگونگی عملکرد فناوری تشخیص چهره در گوشی اقتصادی Huawei Y7 2019

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی