اخبار

کاربران بازی Pokemon Go جنازه‌ی دیگری کشف کردند!

یکی دیگر از کاربران بازی Pokemon Go، جسد یک انسان را کشف کرده است. در حالی که نزدیک به دو هفته از عرضه این بازی پر طرفدار می‌گذرد، اخبار بسیار عجیبی در رابطه با این بازی منتشر شده است.
براساس گزارش شبکه سی‌بی‌اس، فردی در شهر ناشوا در ایالت نیو همشایر، حوالی ساعت دو بامداد با جسد یک انسان روبرو شده است. در همین رابطه، رابرت گیگی، یکی از افسران پلیس شهر ناشوا به گزارشگر شبکه سی‌بی‌اس اینطور گفته است:

من در رابطه با این بازی اطلاعات زیادی ندارم، اما به نظر می‌رسد که کاربران باید در مناطقی گمنام به دنبال شخصیت‌های این بازی بگردند و به همین دلیل است که این فرد به چنین جایی آمده و با جسد این فرد روبه‌رو شده است.

مقامات این شهر اعتقاد دارند که مرگ این فرد به صورت طبیعی نبوده است اما جزییاتی در رابطه با این قربانی هنوز منتشر نشده است. مدتی پیش نیز در اخبار اعلام شد که یکی از کاربران این بازی، فردی را پیدا کرده است که نیاز به مراقبت‌های پزشکی داشته است.
هفته‌ی گذشته، نو‌جوانی در ایالت وایومینگ، جنازه‌ی فردی را در رودخانه پیدا کرده بود. بازی واقعیت افزوده Pokemon Go برای سیستم عامل‌های iOS و اندروید عرضه شده است و در حال حاضر تنها برای سه کشور آمریکا، استرالیا و نیوزیلند در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟