کاربران مدعی شده‌اند iOS 11.4 باعث افزایش مصرف باتری می‌شود

iOS

نسخه ۱۱.۴ از سیستم عامل iOS اخیرا توسط اپل منتشر شد و اکنون کاربران این سیستم عامل از افزایش مصرف باتری دستگاه‌شان شکایت دارند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

اواخر ماه گذشته بود که کمپانی اپل نسخه ۱۱.۴ از سیستم عامل iOS را برای دستگاه‌های خود منتشر کرد. در این بروزرسانی شاهد بسیاری از قابلیت‌های جدید و تغییرات مختلف بودیم. اما به نظر می‌رسد که این نسخه باعث شده کاربران با یک مشکل جدی مواجه شوند. بسیاری از افرادی که دستگاه خود را به این نسخه از سیستم عامل iOS بروزرسانی کرده‌اند، از افزایش مصرف باتری دستگاه خود شکایت دارند.

مطالب مرتبط:

iOS 11.4

در فروم اپل، مباحث زیادی در این خصوص مطرح شده و در یکی از آن‌ها، هزاران نفر از کاربران مدعی شده‌اند که مصرف باتری دستگاه‌شان در نسخه مذکور افزایش یافته است. البته به نظر می‌رسد راهکار رفع این مشکل در نسخه‌های مختلف آیفون متفاوت است. برای مثال در یکی از مدل‌های آیفون با خاموش کردن وای فای مصرف باتری بهبود می‌یابد و در یک مدل دیگر، کاربر باید به شبکه ۲.۴ گیگاهرتزی وای فای متصل شود تا با مشکل افزایش مصرف باتری رو به رو نباشد.

اما در مقابل، بسیاری از کاربران نیز هستند که ادعا می‌کنند هیچ کدام از موارد فوق باعث بهبود مصرف باتری دستگاه‌شان نمی‌شود. از این رو بسیاری از آن‌ها به نسخه ۱۱.۳.۱ از iOS بازگشته‌اند. زیرا در این نسخه مشکلی در خصوص باتری دستگاه وجود ندارد. اپل تاکنون هیچ حرفی در خصوص مشکل مذکور نزده است اما انتظار داریم که در نسخه بعدی iOS شاهد رفع این مشکل باشیم. اگر شما هم دستگاه خود را به این نسخه از سیستم عامل iOS بروزرسانی کرده‌اید و با چنین مشکلی مواجه هستید، می‌توانید با بازگشتن به نسخه ۱۱.۳.۱، نسبت به رفع مشکل آیفون خود اقدام کنید.

ظرفیت باتری آیفون ۷ حدود ۱۴ درصد بیشتر از آیفون ۶ اس خواهد بود

بیشتر بخوانید:

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی