موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

نکسوس 6P

کاربران نکسوس ۶P خاموش شدن های متوالی را تجربه کردند

تعدادی از دارندگان نکسوس ۶P مشکلی را در گوشی های خود تجربه کردند که با آپدیت جدید اندروید نوقا همراه بود.گزارشاتی که از کاربران هم در گوگل فروم و هم در ردیت منتشر شد نشان میداد که نکسوس ۶P مورد خاموش شدن های متوالی در زمان شارژ باتری ۶۰% بدون هیچ اعلام خطر و آلارمی بوده.

این دستگاه نیز تا زمانی که به شارژر متصل نشود خاموش نمی شود.امروزه ما به گوشی های هوشمندمان خیلی بیشتر از قبل متکی هستیم.در زمان های ضروری و حساس این که گوشی خاموش شود بسیار سخت و ناگوار است.تنها راهی که میتوان با آن به این گوشی اطمینان داشت این است که شارژر را همراه خود حمل کنیم.

اگر شما چنین مشکلی با نکسوس ۶P خود دارید به بخش های فروم موبایل بروید و مشکل خود را مطرح نمایید.اگر تعداد این گزارشات بیشتر شود گوگل بیشتر آن را مورد توجه قرار میدهد.

چنین مشکلاتی در بین گوشی های هوشمند بسیار دیده شده است و کاربران در زمان مواجهه با این مشکلات یا گوشی را کنار می گذارند و یا این که به دنبال باتری جدید برای گوشی خود می گردند.باید ببینیم که این مشکل در نکسوس ۶P چه زمانی حل و فصل خواهد شد.

نکسوس 6P

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار