از کارت گرافیک ۳۲ گیگابایتی AMD رونمایی شد

373
۳۰ فروردین ۱۳۹۵

دیشب و در مراسم NAB ۲۰۱۶، شرکت AMD  رسماً از اولین کارت گرافیک ۳۲ گیگابایتی طراحی جهان با نام FirePro W۹۱۰۰ رونمایی نمود و اعلام کرد که نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶، این سخت افزار بی نظیر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همینطور این شرکت افزونه مخصوص رندر FireRender را برای نرم‌افزار Autodesk ۳Ds Max معرفی نمود، افزونه‌ای که کاربران را قادر به انجام ایده‌های مجازی خود از طریق آن و با رزولوشن بالای ۴K خواهندبود و از آخرین تکنولوژی‌ها در این زمینه به منظور توسعه محتوای مورد نظر استفاده نمایند.

 

از کارت گرافیک 32 گیگاباتیAMD رونمایی شد

 

مدیر ارشد این شرکت، آقای Raja Koduri درباره‌ی این تکنولوژی و تولید این کارت گرافیک اذعان داشت که برخی از توسعه‌دهندگان ایده‌های بسیار خوبی برای پیاده کردن دارند و این دسته از افراد سعی می‌کنند از هر چه که در اختیار دارند استفاده کنند. برخی از ایده‌هایی که توسعه‌دهندگان دارند نیز بسیار سنگین بوده و ابزارهایی که در حال حاضر در اختیار آنها قرار دارد، نمی‌تواند به آنها در این زمینه کمک نماید. پس از آغاز شدن دوره کارت‌های گرافیک High Bandwich Memory یا HBM در سال ۲۰۱۵ و عرضه کردن کارت گرافیک قدرتمندی همچون Radeon Pro Duo، حالا نوبت به رونمایی از کارت گرافیک ۳۲ گیگابایتی FirePro W۹۱۰۰ رسیده تا کاربران بتوانند از تکنولوژی‌های بسیار خوب این محصول در تولید و توسعه محتوای مورد نظر خویش، استفاده نمایند. در کنار تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای که کاربران در این کارت می‌توانند پیدا کنند، باید حجم حافظه‌ی ۳۲ گیگابایتی آن نیز اشاره داشته باشیم که بیشترین ظرفیت را در میان تمامی کارت‌های گرافیک را دارد.

اجرای بازی DOOM برروی گرافیک GTX 1080

هنوز AMD مشخصات فنی دقیق این محصول را به صورت رسمی اعلام نکرده و تنها به حجم حافظه‌ی آن بسنده نموده و اعلام کرده که در روزهای آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این کارت گرافیک خواهیم بود.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی