اخبار

کروم امکان میوت یا بی صدا کردن را اضافه کرد

گوگل در نظر دارد که امکان میوت کردن یا بی صدا کردن را به کروم اضافه کند. با استفاده از این بخش از این پس می توانید دیگر در وبسایت هایی که دارای ویدئو و یا صداهای مزاحم هستند ، از شر صداها خلاص شوید و آن ها را به طور دلخواه مدیریت کنید.

در ورژن جدید کروم یک منوی جدید در سمت چپ ایجاد شده است که با کلیک بر روی آن گزینه های جدیدی را نیز هر کاربر می تواند مشاهده نماید. پس از اینکه این قابلیت به‌طور نهایی به مرورگر نامبرده اضافه شود، احتمالا در منوی اطلاعات مربوط به صفحه که در بالا به آن اشاره کردیم، یک گزینه برای صدا در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. با کلیک روی این گزینه و انتخاب Mute the page، می‌تواند جلوی پخش هر نوع صدایی را در وب‌سایت‌ مورد نظر گرفت. بدین ترتیب تا زمانی که این گزینه را مجددا به حالت فعال تغییر ندهید، هیچ نوع محتوای صوتی و تصویری به‌صورت خودکار برای شما پخش نخواهد شد. این ویژگی جدید هم‌اکنون برای تمام افرادی که از نسخه‌ی کروم کاناری استفاده می‌کنند در دسترس قرار گرفته است.

می‌توانید پس از شروع پخش صدا در یک تب مرورگر کروم، با کلیک راست روی آن تب و انتخاب گزینه‌ی Mute Tab از منوی ظاهرشده، پخش صدا را متوقف کنید. البته این روش چندان کاربردی به نظر نمی‌رسد؛ زیرا با هر بار مراجعه به وب‌سایت مورد نظر، باید همین مراحل را برای متوقف کردن پخش صدا تکرار کنید؛ در هر صورت اضافه شدن این قابلیت جدید، در حال حاضر گزینه‌های مناسبی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا