• خانه
  • اخبار
  • کسب اطلاعات زیاد با استفاده از Google Search روی گوشی های هوشمند

کسب اطلاعات زیاد با استفاده از Google Search روی گوشی های هوشمند

با توجه به اینکه ما در طول روز چقدر زمان بر روی استفاده از گوشی­های خود صرف می­کنیم، شگفت­آور نیست که در چند سال گذشته، گوگل به دنبال ایجاد یک تجربه غنی از جستجوی Google در گوشی­های ما بوده است. به نظر می رسد گوگل اخیراً به روز رسانی­های زیادی را بر روی اپلیکیشن Google Search در گوشی­های همراه انجام داده است که باعث می­شود اطلاعات بیشتری نسبت به قبل داشته باشد.

Android Police گزارش می­دهد که به نظر می­رسد که این تغییرات به ویژگی­هایی مانند آب و هوا اعمال می­شود، جایی که گوگل در مقایسه با نسخه­های قبلی که خسته کننده­تر بودند، گرافیک­های سرگرم کننده­تری را وارد به روز رسانی خود کرده است. گوگل همچنین ویژگی ورزشی خود را نیز به روز کرده، به طوری که برای کاربرانش اطلاعات بیشتری از مکان­های ورزشی و قهرمانان ورزش آماده کرده است.

دیگر بخشی که به نظر می­رسد تغییر کرده باشد، فیلم­ها، شبکه­های تلوزیونی و بازی­ها بوده، بدین صورت که دسترسی به مطالب جدید ساده­تر شده است. برای مثال اگر به دنبال فیلم یا برنامه تلوزیونی خاصی هستید، این اپلیکیشن دیگر مطالب مرتبط با این برنامه­ها را که تنها بر روی پلتفرم خاصی همچون Netflix قابل دستیابی هستند، نیز به شما نمایش می ­دهد. این تغییرات به شدت گسترده بوده و به نظر می­رسد که کاربران برای اعمال آن­ها نیاز به انجام هیچ  کاری ندارند. از این رو اگر گوگل خود را باز کرده و متوجه تغییرات خاصی شدید، تعجب نکنید.


بیشتر بخوانید

دیدن مطلب  مخابرات تهران امکان استفاده از اینترنت بی سیم شهری در اماکن عمومی را فراهم می کند

 

مطلب پیشنهادی