گارمین و عرضه سه ردیاب سلامت ویژه

ردیاب سلامت گارمین

کمپانی گارمین که در صنعت ساخت ردیاب‌های سلامت نام و نشانی برای خود دست‌وپا کرده است، به‌تازگی و در کنفرانس IFA به معرفی سه مدل جدید از این دسته از فناوری‌های پوشیدنی دست زده است که هر کدام از آن‌ها برای منظوری خاص و کمک به ورزشکاران طراحی شده‌اند.

این سه ردیاب سلامت که vívoactive 3, vívomove HR, and vívosport نام دارند، برای مخاطبانی ویژه طراحی شده‌اند. vívoactive 3 ساعت هوشمندی است که از قابلیت گارمین پی پشتیبانی می‌کند. همچنین vívomove HR ساعت هوشمند هیبریدی مجهز به صفحه نمایش لمسی است و vívosport نیز ردیاب سلامت ظریفی است که البته صفحه نمایش لمسی کوچکی نیز برای آـن در نظر گرفته شده است. قابلیت‌های این سه دستگاه به اینجا محدود نمی‌شود، به این ترتیب در ادامه به توضیح بیشتر آن‌ها خواهیم پرداخت.

  1. vívoactive 3: یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های ارائه شده برای این دستبند هوشمند قابلیت گارمین پی است. این قابلیت پرداخت بدون تماس از کارت‌های بانکی بسیاری از بانک‌های جهان پشتیبانی می‌کند و این پشتیبانی را روزبه‌روز افزایش می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه ضد آب بودن، پشتیبانی از جی‌پی‌اس داخلی و باتری بسیار با دوام است. همچنین با استفاده از این دستگاه می‌توان به نظارت بر ضربان قلب و میزان استرس روزانه پرداخت. برچسب قیمت vívoactive 3 نیز ۳۲۹ دلار است.
  2. vívomove HR: یکی از ویژگی‌های اصلی این ساعت هوشمند بسیار زیبا، قرار گیری صفحه نمایشی بسیار کوچک در زیر عقربه‌های آنالوگ این ساعت است که با چرخاندن دست به سمت صورت به حالت نگاه به ساعت فعال می‌شود و همین امر نیز موجب مصرف باتری بسیار اندک آن شده است. همچنین با استفاده از این ساعت هوشمند می‌توان به دریابی تماس‌ها، پیام‌های دریافتی و اعلانات نرم‌افزارهای دیگر پرداخت. از دیگر ویژگی‌های vívomove HR می‌توان به باتری قدرتمند، ردیاب استرس و دریاب ضربان قلب اشاره کرد. قیمت این دستگاه متناسب با نوع بند آن از ۲۹۹ تا ۳۹۹ دلار متغیر است.
  3. Vívosport: یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های این دریاب سلامت را می‌توان صفحه نمایش رنگی آن دانست. همچنین دریاب ضربان قلب و دریاب فعالیت‌های روزانه از ویژگی‌های دیگر این دستگاه است. قیمت درخواست شده برای این دریاب سلامت ضد آب ۱۹۹ دلار است.
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی