گردوخاک‌ های وب ادامه دارد: ودافون، شریک جدید غول ایرانی

ودافون، شریک جدید های وب

ودافون، شریک جدید های وب

شرکت ‌های وب که دیروز اخبار مربوط به خرید آسیاتک و پارس آنلاین را به تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها بدل کرده بود، امروز با یک بمب خبری بزرگ‌تر به میدان بازگشته است و قرار است تا با ودافون همکاری داشته باشد.

این موضوع توسط خود ودافون و به‌صورت رسمی اعلام شده است. وب‌سایت رسمی ودافون در بیانیه‌ای رسمی از همکاری با شرکت ایرانی های وب خبر داده است. این شرکت در بیانیه خود اعلام کرده است که به شرکت ایرانی های وب برای راه‌اندازی و مدرن سازی شبکه و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات کمک خواهد کرد. این شرکت ایرانی به کمک ودافون می‌تواند خدمات اینترنت همراه خود را بهبود بخشیده و توسعه بدهد. به این ترتیب های وب می‌تواند به مشتریان ایرانی خدمات اینترنتی بهتری را ارائه کند.

علاوه بر این نیز این غول ایرانی  می‌تواند برای ودافون مشتریانی بین‌المللی و تجاری را تامین بکند تا این شرکت بتواند خدمات مخابراتی خود را در این راه‌اندازی نماید. همچنین ودافون در زمینه بازاریابی نیز از های وب پشتیبانی خواهد کرد و این پشتیبانی در رده‌های فروش و توزیع نیز ادامه خواهند داشت. این همکاری به حدی گسترده است که حتی خدمات اینترنت اشیاء را نیز برای کاربران این شرکت به ارمغان خواهد آورد.

دیگو ماسیدا به‌عنوان مدیر اجرایی شرکای بازار ودافون دراین‌باره می‌گوید: «از اعلام توافق با های وب در زمینه یک مشارکت پرسود برای هر دو طرف در کشور ایران، خرسند هستم. مشتریان تجاری ودافون از مزایای خدمات با کیفیت شبکه در ایران  بهره‌مند خواهند شد و های وب نیز می‌تواند به تخصص‌های جهانی ودافون برای پشتیبانی از محصولات، زیرساخت‌ها و راه‌اندازی خدمات اینترنت اشیاء در ایران تکیه کند.»

های وب پارس آنلاین را خرید

با این شرایط باید دید که بمب خبری بعدی های وب چه خواهد بود و امید می‌رود که آینده اینترنت ایران به‌واسطه فعالیت‌های این شرکت و این شراکت ویژه بهبود پیدا کند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی