اخبار

گزارش‌ها می‌گوید گوگل تصمیم دارد به تنهایی گوشی هوشمند خودش را تولید کند !!!

بنابر گزارش‌های منتشر شده، گوگل پس از سال‌هاتولید گوشی‌های هوشمند با برند نکسوس و بامشارکت شرکت‌های مطرح تولیدکننده تلفن همراهظاهراً تصمیم گرفته این بار خودش دست به کارشده و صفر تا صد گوشی هوشمندش را خودش بسازد!

اگر این گزارش (شما بخوانید شایعه!) درست باشد گوگل به رقیبی برای شرکت‌هایی ماندد سامسونگ،ال‌جی، اچ‌تی‌سی و سونی در می‌آید که تمام آنها (بهجز سونی البته) تاکنون در ساخت گوشی‌های نکسوسبا این شرکت همکاری داشته‌اند.

چند روز پیش گزارشی مبنی بر تصمیم گوگل برایطراحی و ساخت پردازنده خود داشتیم و با کنار هم گذاشتن فاکتورهای خبری منتشر شده در این خصوص و اینکه این شرکت صاحب قدرتمندترین سیستم عاملهمراه از نظر سهم بازار است، می‌توان حداقلامیدواری برای صحت این موضوع را در نظر گرفت.

گوگل تاکنون در روند ساخت گوشی‌های نکسوس که بامشارکت برندهای مطرح تولیدکننده تلفن همراه صورت گرفته تنها به عرضه آخرین نسخه اندروید برروی آنها و ارائه جدیدترین آپدیت‌های سیستم عاملهمراه خود بر روی آنها به عنوان اولین دستگاه‌هایبرخوردار از آپدیت اقدام کرده است.

اگرچه گوگل سابقه ساخت مستقل محصولاتی مانندعینک هوشمند گوگل و اخیراً تبلت پیکسل سی را داشته که هم بر نرم‌افزار و هم سخت‌افزار محصولکنترل کامل داشته اما با ادامه این روند در تلفن‌هایهمراه می‌توان گفت گوگل راه مایکروسافت را درپیش گرفته است که حالا شاهد محصولات فراوانی با برند مایکروسافت در بازار هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟