• خانه
  • اخبار
  • گزارش مالی ال جی نشان دهنده عملکرد ضعیف بخش موبایل این شرکت در سال ۲۰۱۶ می باشد
گزارش مالی ال جی

گزارش مالی ال جی نشان دهنده عملکرد ضعیف بخش موبایل این شرکت در سال ۲۰۱۶ می باشد

بر اساس گزارش مالی ال جی الکترونیک در سه ماهه چهارم و تمام سال ۲۰۱۶ که امروز اعلام شده است تمامی زیر مجموعه های این شرکت به غیر از بخش ارتباطات و موبایل خوب عمل کرده اند.و این گزارش نشان دهنده ی عملکرد ضعیف بخش موبایل ال جی بود.
به طور کلی این شرکت گزارش
درآمد ۱۴٫۷۸تریلیون KRW (12.79 میلیارد دلار) در فروش و ۱٫۳۴ تریلیون KRW (1.16 میلیارد دلار) سود عملیاتی را داده است.با توجه به عملکرد قوی آن در بخش  لوازم خانگی، دستگاه های تهویه هوا و سرگرمی های خانگی لازم به ذکر است که فروش یک محصول اصلا خوب و رضایت بخش نبوده است و آن گوشی هوشمند پرچمدار LG G5 می باشد.

 Mobile Communications (MC)  اعلام کرد ۱۵ درصد رشد چهار ماهه با توجه به فروش قوی LG V20 و ما انتظار آن را داشتیم چون که در فصل تعطیلات بود. تعداد فروش این گوشی۱۴٫۱ ملیون بوده که این تعداد همراه با ۴ درصد رشد چهار ماهه و ۸ درصد کاهش به صورت سالانه است.گزارش مالی ال جی

اپل و ثبت پتنتی برای افزودن دوربین به ساعت هوشمند

 طبق نمودار  در ۴ ماهه آخر ۲۰۱۵  عدد  -۱٫۷٪ در  ۴ ماهه آخر ۲۰۱۶ عدد -۱۶٫۱٪ می باشد. و ۲٫۹ هزار میلیارد KRW  ( دلار ۲۵۱۰۰۰۰۰۰۰) کاهش درآمد داشته است.

چشم انداز ال جی در بخش موبایل می گوید که  هدف این  شرکت بهبود موقعیت خود در سال ۲۰۱۷ بوسیله ی راه اندازی یک پرچمدار موفق ، با نام مستعار LG G6 می باشد  کهاین خبر در اوایل این هفته به بیرون درز کرده است.

LG G6 در  WMC  ماه فوریه رونمایی خواهد شد .

مطلب پیشنهادی