گزارش مالی ال جی نشان دهنده عملکرد ضعیف بخش موبایل این شرکت در سال ۲۰۱۶ می باشد

06 بهمن 1395
گزارش مالی ال جی

بر اساس گزارش مالی ال جی الکترونیک در سه ماهه چهارم و تمام سال ۲۰۱۶ که امروز اعلام شده است تمامی زیر مجموعه های این شرکت به غیر از بخش ارتباطات و موبایل خوب عمل کرده اند.و این گزارش نشان دهنده ی عملکرد ضعیف بخش موبایل ال جی بود.
به طور کلی این شرکت گزارش
درآمد ۱۴٫۷۸تریلیون KRW (12.79 میلیارد دلار) در فروش و ۱٫۳۴ تریلیون KRW (1.16 میلیارد دلار) سود عملیاتی را داده است.با توجه به عملکرد قوی آن در بخش  لوازم خانگی، دستگاه های تهویه هوا و سرگرمی های خانگی لازم به ذکر است که فروش یک محصول اصلا خوب و رضایت بخش نبوده است و آن گوشی هوشمند پرچمدار LG G5 می باشد.

 Mobile Communications (MC)  اعلام کرد ۱۵ درصد رشد چهار ماهه با توجه به فروش قوی LG V20 و ما انتظار آن را داشتیم چون که در فصل تعطیلات بود. تعداد فروش این گوشی۱۴٫۱ ملیون بوده که این تعداد همراه با ۴ درصد رشد چهار ماهه و ۸ درصد کاهش به صورت سالانه است.گزارش مالی ال جی

 طبق نمودار  در ۴ ماهه آخر ۲۰۱۵  عدد  -۱٫۷٪ در  ۴ ماهه آخر ۲۰۱۶ عدد -۱۶٫۱٪ می باشد. و ۲٫۹ هزار میلیارد KRW  ( دلار ۲۵۱۰۰۰۰۰۰۰) کاهش درآمد داشته است.

چشم انداز ال جی در بخش موبایل می گوید که  هدف این  شرکت بهبود موقعیت خود در سال ۲۰۱۷ بوسیله ی راه اندازی یک پرچمدار موفق ، با نام مستعار LG G6 می باشد  کهاین خبر در اوایل این هفته به بیرون درز کرده است.

گوشی میان رده LG Ray قرار است در روسیه عرضه شود

LG G6 در  WMC  ماه فوریه رونمایی خواهد شد .

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی