• خانه
  • اخبار
  • گزارش مراسم رونمایی از Note 5 و S6 Edge+ در تهران

گزارش مراسم رونمایی از Note 5 و S6 Edge+ در تهران

با سلام

همانطور که در خبر قبلی به اطلاع شما دوستان رساندیم مراسم رونمایی رسمی این دو پرچمدار جدید در تهران در ساعت ۱۰ صبح امروز (۸ شهریور) با حضور مسئولین سامسونگ و اصحاب رسانه برگذار شد.

IMG_8718+

 

 

در ابتدای مراسم آقای دوک پارک مدیرعامل سامسونگ ایران ضمن خوش آمد گویی به حضار گزارشی از برنامه های فعلی و آتی سامسونگ ارائه کرد.

IMG_8728+

در ادامه آقای علی جعفریه مدیر ارشد موبایل سامسونگ ایران، توضیحاتی در خصوص تاریخچه سری گلکسی نوت و موفق بودن این گوشی از Note 1 تا Note 4 دادند و این نوید را دادند که فبلت Note 5 در نوع خود بی نظیر خواهد بود و یک گوشی حرفه ای برای افراد خواهد بود. همچنین توضیحاتی در مورد گوشی +S6 Edge ارائه کردند.

IMG_8730+

در ادامه آقای علیرضا کدخدایی مدیر محصول موبایل سامسونگ در ایران، به شرح مشخصات و جزئیات این دو محصول و همچنین لوازم جانبی مرتبط با انها پرداختند. مشخصات سخت افزاری این دو محصول را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

IMG_8740+

همچنین خانم عاطفه پور صدراله مدیر بازاریابی موبایل سامسونگ ایران نیز در تکمیل ارائه آقای کدخدایی، توضیحات تکمیل تری ارائه کردند و توضیح مختصری در خصوص محصول پوشیدنی جدید سامسونگ (Gear S 2) که چند روز آینده در مراسم IFA رونمایی خواهد شد ارائه کردند.

IMG_8733+

در انتها کلیه حضار به قسمت رونمایی از محصول دعوت شدند.

IMG_8743+

به نظر بنده این دو محصول واقعا از لحاظ کیفیت و زیبایی بی نظیر هستند و به زودی از طریق همین سایت منتظر بررسی تخصصی این دو گوشی پرچمدار باشید. شما را به دیدن تصاویر دیگر از این مراسم دعوت میکنم.

با قابلیت‌های گلکسی نوت 9 آشنا شوید

مطلب پیشنهادی