• خانه
  • اخبار
  • گزارش موبایلستان از رونمایی از هواوی Mate 10 – بخش ۴
هواوی Mate 10

گزارش موبایلستان از رونمایی از هواوی Mate 10 – بخش ۴

هواوی Mate 10

در این سری از مقالات می‌توانید با فرایند رخ داده در مراسم رونمایی از هواوی Mate 10 آشنا شده و جزئیات مربوط به این تلفن همراه را مشاهده کنید.

ریچارد یو در ادامه صحبت‌های خود در رابطه با صفحه‌نمایش هواوی Mate 10 و هواوی Mate 10 Pro، به مقایسه‌ای در رابطه با اندازه هواوی Mate 10 با نسل قبلی آن یعنی Mate 9 پرداخت. او اظهار داشت که هردوی این تلفن‌های همراه هوشمند با صفحه‌نمایشی در اندازه ۵٫۹ اینچ عرضه‌شده بودند و این در حالی است که طراحی فشرده هواوی Mate 10 موجب کوچک شدن چند میلی‌متری این دستگاه نسبت به نسل قبلی خود شده است.

او در ادامه مستقیماً به مقایسه‌ای دو تلفن همراه هوشمند جدید هواوی و نسبت صفحه‌نمایش به بدنه آن‌ها با آیفون X پرداخت و اظهار داشت که این رقم در آیفون X برابر با ۸۱٫۳۶ درصد است (۸۱٫۳۶ درصد بدنه دستگاه را صفحه‌نمایش آن تشکیل داده است) ولی این نسبت در Mate 10 و Mate 10 Pro به ترتیب ۸۱٫۷۹ و ۸۱٫۶۱ است و در این فشرده‌سازی کمپانی هواوی بهتر از اپل عمل کرده است.

ریچارد در ادامه مقایسه‌های این دو تلفن همراه هوشمند با پرچم‌دار جدید اپل اعلام کرد ما در این طراحی بسیار فشرده بر روی هر دو دستگاه Mate 10 و Mate 10 Pro باتری ۴۰۰۰ آمپرساعتی قرار داده‌ایم و این در حالی است که اپل بر روی آیفون X از باتری ۲۷۱۶ آمپرساعتی استفاده کرده است.

در قدم بعدی، این بار نوبت به مقایسه‌ای دو تلفن همراه هوشمند با سامسونگ گلکسی نوت ۸ رسید. این دو تلفن همراه هوشمند جدید هواوی در حین داشتن باتری پرظرفیت‌تر از بدنه نازک‌تری نسبت به گلکسی اس ۸ بهره می‌برند . همچنین ریچارد یو مقایسه کوچکی نیز میان اندازه این دو دستگاه هوشمند یا آیفون ۸ پلاس انجام داد و اعلام کرد که دستگاه ۵٫۹ اینچی آن‌ها ازلحاظ ابعاد کوچک‌تر از آیفون ۸ پلاس ۵٫۵ اینچی است. به‌علاوه لازم به ذکر است که هواوی موفق شده است تا بر روی بدنه جلویی به این باریکی، حسگر اثرانگشت این تلفن را نیز جاسازی کند.

مطلب پیشنهادی