اخبار

گزارش کاربران از وجود مشکل در کیفیت صدای بلوتوث در آیفون SE اپل

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/1/24/1557812_106.jpg

اینطور که تعداد زیادی از کاربران این تلفن هوشمند خاطر نشان کرده اند، ارزان ترین موبایلی که اپل تا کنون توسعه داده نمی تواند ارتباط صحیحی با هدفون های بلوتوث یا سایر اسپیکرهای مجهز به این قابلیت پیدا کند و این ارتباط در بیشتر با پخش صدا از نوع غیر واقعی همراه است.

برخی کاربران حتی گزارش داده اند که در زمان اتصال بلوتوث آیفون خود به پخش خودرو، نمی توانند ارتباط درستی با اتومبیل خود برقرار کنند. در این میان باید اشاره کرد که استریم موسیقی از طریق بلوتوث در iPhone SE بدون مشکل انجام می شود اما از طرفی، زمانی که کاربر بخواهد توسط یک هدست بلوتوث یا حتی خودروی خود به تماس های تلفنی پاسخ دهد، صدا را به شکلی غیر واقعی و تا حدی رباتیک می شنود.

اینطور که پیداست، اپل بیان کرده که از مشکل پیش آمده آگاه است و مهندسان این شرکت در پی رفع آن هستند. لازم به اشاره است که در سال ۲۰۱۴ و با انتشار iOS 8، مشکل مشابهی برای کاربران آیفون پیش آمد که اپل سپس در بروز رسانی به iOS 8.1، آن را حل کرد. اکنون هم می توان انتظار داشت که در آینده نه چندان دور این مشکل مرتفع گردد.

جالب است که در ابتدای کار تصور می شد آیفون ۴ اینچی اپل با ظاهر تکراری اش، هواداران زیادی نداشته باشد اما این محصول ۴۰۰ دلاری گویا اکنون مشتریان زیادی یافته، به طوری که خرید آن امری دشوار به شمار می رود. گزارش می شود که اپراتورهای عرضه کننده آیفون SE موجودی خود را به پایان رسانده اند و حتی اگر به وب سایت اپل برای سفارش این محصول سری بزنید، باید دست کم دو هفته برای دست یافتن به این موبایل کوچک انتظار بکشید.

فارنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا