گشودن جعبه هواوی Mate 10 همراه با موبایلستان

جعبه هواوی Mate 10

جعبه گشایی هواوی Mate 10

به‌عنوان یک نویسنده فناوری اطلاعات، یکی از جذاب‌ترین کارهای جهان برای من سروکار داشتن با گجت‌های جدید است. یکی از مراحل استاندارد بررسی اولیه هر محصولی را می‌توان باز گردن بسته آن دانست و در این مقاله قصد داریم با هم گشودن جعبه هواوی Mate 10 را تجربه کنیم و ببینیم که این محصول چه امکاناتی را در جعبه خود جای داده است.

جعبه مشکی‌رنگ این دستگاه بسیار ساده طراحی‌شده است و تنها نام شرکت هواوی Mate 10 با رنگ طلایی در مرکز و لوگوی قرمزرنگ دوربین دوقلو در پایین جعبه به چشم می‌خورند و بقیه محیط با رنگ مشکی ساده پوشانده شده است.

جعبه گشایی هواوی Mate 10

جعبه گشایی هواوی Mate 10

هنگامی‌که جعبه را باز می‌کنیم، تلفن همراه به همراه یک جعبه مقوایی مشکی‌رنگ تنها مواردی هستند که می‌توانیم مشاهده کنیم. دستگاه در سمت چپ قرار گرفته است و سایر بخش‌های بسته نیز کاملا مشکل هستند و تنها بار دیگر لوگوی طلایی‌رنگی طراحی هواوی  (Huawei design) را در سمت راست رویت می‌کنیم.

جعبه گشایی هواوی Mate 10

جعبه گشایی هواوی Mate 10

وقتی تلفن همراه را کنار می‌گذاریم، کل داخل بدنه به‌واسطه یک لایه ویژه پوشانده شده است که می‌توان آن را برداشت تا به سایر امکانات داخل جعبه دسترسی داشت. در داخل این بخش، دو قسمت سمت راست و سمت چپ قرار دارند که در سمت راست می‌توان شارژر سوپر شارژ هواوی را به همراه هدفون و کابل یواس‌بی نوع C را یافت. در سمت چپ نیز ابتدا دفترچه راهنمای دستگاه و ابزار باز کردن درگاه سیم‌کارت قرار دارد و در زیر آن یک قاب سیلیکونی شفاف رایگان قرار گرفته است.

جعبه گشایی هواوی Mate 10

جعبه گشایی هواوی Mate 10

خود تلفن همراه با یک لایه پلاستیکی نازک پوشانده شده است تا در هنگام باز کردن جعبه به آن آسیبی وارد نشود و با برداشتن آن، بدنه شفاف و زیبای این محصول مشاهده می‌شود. این بدنه بسیار زیبا است ولی متاسفانه اثر انگشت ما از همان ثانیه اول بر روی آن باقی ماند.

Huawei mate 20 pro همچنان در رسانه‌های معتبر دنیا پیشتاز است

جعبه گشایی هواوی Mate 10

به‌این‌ترتیب می‌توان گفت که در مجموع محتویات جعبه هواوی Mate 10 در مقایسه با بسیاری از شرکت‌های دیگر بسیار مناسب است. یک قاب رایگان و یک هدفون با کیفیت به‌صورت رایگان در این بسته وجود دارند و کیفیت سیم و شارژر موجود در بسته نیز بسیار مناسب به نظر می‌رسد. با این وجود که این تنها نگاه اولیه‌ای به جعبه و بسته‌بندی این محصول بود، باید بگوییم که هواوی Mate 10 در این بخش نمره قبولی می‌گیرد.

جعبه گشایی هواوی Mate 10

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی