گلکسی اس ۷ اج پلاس به همراه لوازم جانبی در فضای مجازی به نمایش درآمد

21 تیر 1395

همانطور که می‌دانید سال گذشته پس از عرضه گلکسی اس ۶ به بازار، سامسونگ گلکسی اس ۶ اج پلاس را به بازار عرضه کرد که دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تری نسبت به گلکسی اس ۶ بود، در اصل با صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی نیم اینچ از نسخه قبلی بزرگ‌تر بود. اکنون گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ اج پلاس به همراه لوازم جانبی در فضای مجازی به نمایش درآمده است.

سامسونگ پس از معرفی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج در کنگره جهانی موبایل سال جاری آن‌ها را به بازار عرضه کرد، اگرچه تاکنون خبری درباره نسخه اج پلاس منتشر نشده بود، اما حال به نظر می‌رسد که سامسونگ برنامه‌های خاصی را برای نسخه بزرگ‌تر یا همان گلکسی اس ۷ اج پلاس دارد. به‌تازگی تصویری از گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ اج پلاس در وب‌سایت Armorsuit به همراه برخی لوازم جانبی آن منتشر شده است که البته هیچ اشاره‌ای به مشخصات سخت‌افزاری و تغییرات اعمال شده روی آن نشده بود.

 

گلکسی اس 7 اج پلاس

 

اگرچه هنوز هیچ خبر رسمی از سوی سامسونگ درباره این دستگاه منتشر نشده، اما این انتظار را داریم که به صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی مجهز باشد، چراکه گلکسی اس ۶ اج پلاس در سال گذشته دارای همین صفحه‌نمایش بود، البته این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ در نسخه بعدی صفحه‌نمایش را به ۶ اینچ تغییر دهد. از سوی دیگر شاید گلکسی نوت ۷ که فبلت آینده غول تکنولوژی کره‌ای است شاید با صفحه‌نمایش ۶ اینچی عرضه شود.

اگر اخبار گذشته را دنبال کرده باشید، حتما از این آگاه هستید که اعلام شده گلکسی نوت ۷ در تاریخ ۲ اوت برابر با ۱۲ مرداد ماه به‌صورت رسمی معرفی می‌شود و این احتمال وجود دارد که گلکسی اس ۷ اج پلاس همزمان با آن در این مراسم معرفی شود، البته هنوز جزئیات چندانی درباره این خبر منتشر نشده و همه آن‌ها بر اساس حدس و گمان است. به هر حال در تابستان جاری شاهد حضور گلکسی اس ۷ اج پلاس در بازار خواهیم بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟