گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با جک ۳٫۵ میلی‌متری عرضه خواهند شد

گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با جک ۳٫۵ میلی‌متری عرضه خواهند شد

گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با جک ۳٫۵ میلی‌متری عرضه خواهند شد

تلفن همراه هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس (که تاریخ رونمایی از آن‌ها ۵ فوریه و در مراسم کنگره موبایل جهانی اعلام‌شده است) با وسایل جانبی جدیدی عرضه می‌شود. در میان این وسایل سازه‌ای به نام DeX Pad وجود دارد که به‌نوعی نسل جدیدی از DeX Station سال گذشته است.

این سازه مانند نسل قبلی خود یعنی DeX Station، به شما اجازه می‌دهد که تلفن همراه گلکسی خود را به صفحه‌نمایش خارجی و ابزاری دیگر نظیر موس و کیبورد متصل کرده و به‌نوعی تلفن همراه خود را به یک کامپیوتر شخصی تبدیل کنید. بااین‌حال، DeX Pad یادشده همچنین به شما اجازه می‌دهد تا از تلفن همراهتان به‌عنوان یک صفحه لمسی یا کیبورد مجازی استفاده کنید.

به‌تازگی یکی از کاربران توییتر به نام ایوان بلاس تصاویری را از این سازه جدید منتشر کرده است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، سامسونگ گلکسی اس ۹ می‌تواند به‌صورت خوابیده بر روی DeX Pad قرار گیرد و به‌این‌ترتیب صفحه‌نمایش آن در زیر انگشتان شما به‌راحتی جای خواهد گرفت. تصویر یادشده همچنین می‌تواند یادآور این نکته باشد که گلکسی اس ۹ بسیار شبیه به گلکسی اس ۸ است و البته جک ۳٫۵ میلی‌متری نیز در زیر برنه این دستگاه تعبیه‌شده است.

بر اساس گزارش‌ها، سامسونگ DeX Pad همچنین با دستگاه‌های گلکسی قدیمی‌تر نظیر خانواده گلکسی اس ۸ و نوت ۸ نیز سازگار است و به‌این‌ترتیب برای استفاده از این سازه لزوماً نیازی به خرید گلکسی اس ۹ یا گلکسی اس ۹ پلاس نخواهید داشت. به‌علاوه، سال گذشته زمانی که به بررسی سامسونگ DeX Station پرداختیم دقیقاً از کاربری‌های آن آگاه نبودیم. و حال باید ببینیم که آیا نسل جدید این دستگاه قابلیت‌های جدیدی را نیز به همراه خواهد آورد یا خیر.

مشخصات افشاشده از گلکسی اس ۹

لازم به ذکر است که انتظار داریم تا سامسونگ فروش DeX Pad خود را تقریباً با گلکسی های جدید خود آغاز کند که به‌احتمال بسیار زیاد تا ماه مارس به تعویق خواهد افتاد. علاوه بر این درباره قیمت DeX Pad نیز می‌توان حدس زد که این تلفن همراه حدود ۱۵۰ دلار خواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی