گلکسی اس ۹ و شایعات زودهنگام

گلکسی اس ۹

گلکسی اس ۹

هم‌اکنون که سامسونگ تلفن همراه هوشمند گلکسی نوت ۸ را معرفی کرده است و تب‌وتاب گمانه‌زنی‌ها در رابطه با این تلفن همراه هوشمند به پایان رسیده است، رسانه‌های بسیار زیادی توجه خود را به سمت گلکسی اس ۹ به‌عنوان پرچم‌دار آینده سامسونگ که به اعتقاد برخی در سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی می‌شود، معطوف کرده‌اند. هم‌اکنون برخی از جزئیات درباره این تلفن همراه هوشمند ارائه شده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع معتبر در این زمینه، به نظر می‌رسد که سامسونگ گلکسی اس ۹ با پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ کمپانی کوالکام ارائه شود که این پردازنده در واقع به‌نوعی نسل جدید پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ خواهد بود. با این حال قرار گرفتن این پردازنده بر روی تلفن همراه هوشمند یاد شده شگفتی خاصی نیست زیرا سامسونگ معمولا اولین مشتری قوی‌ترین پردازنده‌های ارائه شده توسط کوالکام است. این امر به این معناست که کمپانی یاد شده اولین شرکتی است که از نسل جدید پردازنده اسنپ دراگون در تلفن‌های همراه هوشمند خود استفاده می‌کند.

همچنین اخبار منتشر شده حاکی از آن هستند که این تلفن همراه هوشمند با اندروید اوریو نسخه ۸ ارائه خواهد شد که البته انتظاری به غیر از این نیز از تلفن همراه هوشمند پرچم‌دار سامسونگ نخواهد رفت.  با این حال اخبار ناامید کننده‌ای هم درباره این تلفن همراه هوشمند وجود دارد و آن نیز حاکی از این است که گلکسی اس ۹ جایگاه عجیب و غریب و اندکی ناکارآمد حسگر اثرانگشت خود را مطابق با نسل قبلی خود حفظ خواهد کرد. این در حالی است که بسیاری از پرچم‌دارهای رقیب این دستگاه ممکن است این حسگر را بر روی صفحه نمایش خود قرار داده باشند.

سامسونگ تا ۵ سال دیگر بخش موبایل خود را تعطیل خواهد کرد !

شایعاتی نیز درباره صفحه نمایش این دستگاه و رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی آن نیز مطرح شده است که البته ممکن است در گلکسی اس ۹ پلاس با اندکی تفاوت ارائه شود. بااین‌وجود ارائه پاسخ‌های قطعی درباره مشخصات این تلفن همراه هوشمند هنوز بسیار زود است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی