رونمایی زودهنگام از گلکسی اس ۹

07 سپتامبر 2017
گلکسی اس ۹

گلکسی اس ۹

بر اساس اخبار منتشر شده در وب‌سایت‌های خبری و تحلیلی معتبر، پرچم‌دار آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس ۹ زودتر از انتظارات رونمایی خواهد شد.

معمولا سازندگان تلفن همراه هوشمند به یک دوره زمانی مشخص برای عرضه پرچم‌داران خود متکی پایبند خواهند بود. این امر به خاطر ان است که تداخلی میان فروش دو پرچم‌دار پیش نیاید و مشتریان ترجیح خرید خود را بر روی دستگاه جدید نگذارند. همچنین یکی از دلایل دیگر این امر داشتن زمان کافی برای ارائه محتوای جدید و طراحی ویژه برای دستگاه جدید خود است. با این وجود در برخی از مواقع این بازه رمانی تغییر کرده و ممکن است کوتاه‌تر و یا بلندتر شود.

این دقیقا همان چیزی است که این بار برای تلفن همراه هوشمند جدید کمپانی سامسونگ روی داده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از بنگاه‌های تحلیلی معتبر کره جنوبی، تلفن همراه هوشمند جدید سامسونگ در ماه ژانویه رونمایی خواهد شد که این بازه زمانی در واقع دو ماه از تاریخ معمول عرضه سری‌های جدید گلکسی کوتاه است.

یکی از دلایل چنین ادعایی را می‌توان دسترسی زود هنگام سامسونگ به پنل‌های صفحه نمایش تلفن همراه هوشمند یاد شده دانست. این امر زمانی شفاف‌تر می‌شود که بدانیم عرضه صفحه نمایش‌های گلکسی اس ۸ در ماه ژانویه (دو ماه قبل از تاریخ رونمایی نهایی از این دستگاه) اتفاق افتاد اما بر اساس گزارش‌های ارائه شده، صفحه نمایش‌های گلکسی اس ۳ در اوایل ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی در دسترس سامسونگ قرار خواهد گرفت. همین امر نیز می‌تواند خود دلیلی بر توانایی سامسونگ بر معرفی دستگاه خود در ماه ژانویه (دو ماه بعد از دسترسی به پنل‌های یاد شده) باشد.

تایید شد : شیائومی M5 پنجم اسفند رونمایی می شود

با این حال پاسخ قطعی درباره تاریخ دقیق عرضه این تلفن همراه هوشمند جدید غیر ممکن است و در دسترس بودن پنل ها برای سامسونگ به معنای عرضه زودتر گلکسی اس ۹ نخواهد بود. البته احتمال این‌که سامسونگ این دستگاه را در بین بازه زمانی ژانویه تا مارس سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه کند بسیار زیاد است.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی