اخبار

گلکسی S22 اولترا با گرافیک AMD و دوربین سلفی زیر نمایشگر از راه می رسد

شرکت سامسونگ هر سال بروزرسانی‌هایی را برای سری گلکسی اس خود در نظر می‌گیرد. براساس گزارش‌ها برند کره‌ای قصد دارد بزودی از نسل جدید گلکسی اس خود با نام گلکسی S22 رونمایی کند.

این سری برخلاف نسل پیشین ویژگی‌های جذابی خواهند داشت، بخصوص اینکه سامسونگ قصد دارد گلکسی S22 اولترا را با دوربین سلفی زیر نمایشگر و گرافیک AMD از راه برسد.

اطلاعات مورد اشاره توسط Ice Universe آشکار شده و مشخص نیست برنامه دقیق سامسونگ چیست. با این حال ، گزارش همچنین ادعا می‌کند که S22 Ultra با “بزرگنمایی نوری مداوم” راه اندازی می شود. در حال حاضر تصور می شود که این آخرین مورد ممکن در فناوری دوربین عقب ، قبل از شروع لنز تله فوتو اختصاصی ، از میزان بزرگنمایی “اساسی” (مثلاً 2 برابر 3 برابر) بهره مند شود.

بزرگنمایی مداوم بر اساس فاصله کانونی متغیر اعطا شده توسط ماژول هایی است که به لنزها اجازه می دهد آزادانه در داخل آنها حرکت کنند ، مانند موردی که اخیراً توسط شرکت O-FILM رونمایی شده است. با این حال ، Ice Universe ادعا می کند که فرم جدید بزرگ نمایی S22 Ultra ، توسط سامسونگ ، در واحد الکترومکانیک و نیمه هادی خود ، توسعه یافته است.

این چیزهای بزرگ و جالب جدید بالقوه در فناوری دستگاه های همراه برتر می توانند با دوربین های 200MP مارک Olympus در ترکیب S22 ترکیب شوند. بعلاوه ، قرار است با شاسی جدیدی (احتمالاً “زره پوش”) که ممکن است روند Minion-cam و با یکپارچه سازی بیشتر S-Pen را بپذیرد ، اولین بار ارائه شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا