گلکسی Z Flip سامسونگ مهمان هفته های مد سراسر دنیا‎

06 فروردین 1399
گلکسی Z Flip سامسونگ مهمان هفته های مد سراسر دنیا‎

جدیدترین گوشی تاشوی سامسونگ، یعنی گلکسی Z Flip توانسته است در هفته‌های مد در نقاط مختلف جهان توجهات بسیاری را به خود جلب کند. در چهار نمایشگاه مهم مد که از روز 12 فوریه با هفته مد نیویورک آغاز شده و سپس به ترتیب به شهرهای لندن، میلان و پاریس رفت حضور گلکسی Z Flip بسیار چشمگیر بود.

این محصول جدید سامسونگ نه تنها تجربه‌ای کاملا نو از یک گوشی هوشمند را در اختیار کاربران قرار می‌‎دهد بلکه با توجه به طراحی بسیار زیبا به یکی از گزینه‌های اصلی طرفداران مد تبدیل شده است.

با توجه به رنگ آمیزی و طراحی چشمگیر گلکسی Z Flip مسلما بهترین مکان برای معرفی زیبایی آن، در چهار هفته مد اصلی جهان است.

گلکسی Z Flip سامسونگ مهمان هفته های مد سراسر دنیا‎

هفته مد نیویورک

سامسونگ و تام براون در روز 12 فوریه در هفته مد نیویورک نمایشگاهی اختصاصی و زیبا را برگزار کرده و نسخه تام براون گلکسی Z Flip را در معرض دید همگان قرار دادند. این نسخه ویژه با همکاری برند شناخته مد و برای کسانی طراحی شده است که دوست دارند گوشی همراه‌شان هم به اندازه لباس‌هایشان چشمگیر باشد.

هفته مد لندن

روز 14 فوریه و در لندن در جریان نمایش آثار اشلی ویلیامز روی صحنه مد، نمایش داده شد. اشلی ویلیامز که به خاطر طراحی‌های جسورانه خودش شناخته می‎شود بهترین طراحی است که می‏تواند زیبایی منحصربفرد گلکسی Z Flip را در برداشت‌های خاص‌اش از ابراز خود، به نمایش بگذارد.

کلکسیون AW20 ویلیامز گوشی گلکسی Z Flip را همراه با یک کیف گوشی بسیارکوچک و گیره‌های سر به نمایش گذاشت که نشان می‌داد این گوشی با هر سبک و سلیقه‌ای کاملا سازگار است. مدل‎ها و اینفلوئنسرها مانند هم چه در سالن نمایش و چه در پشت صحنه، از گلکسی Z Flip برای تکمیل کلکسیون مد خود استفاده می کردند.

گوشی‌های سامسونگ گلکسی S8 و +S8 در ایران رونمایی شد

گلکسی Z Flip سامسونگ مهمان هفته های مد سراسر دنیا‎

هفته مد میلان

روز 20 فوریه گلکسی Z Flip مهمان افتخاری مراسم نهار فروشگاه مد 10 Corso Como در میلان بود. در این مراسم هوادارن مد و فناوری در کنار هم برای اولین بار گلکسی Z Flip و نسخه تام براون این گوشی را از نزدیک تجربه کردند.

محل نمایش این محصول در فروشگاه کاملا سازگار با فرم طراحی گلکسی Z Flip بوده و نشان می داد که این محصول چطور می‌تواند تکمیل کننده سلیقه آنها در مد باشد.

هفته مد پاریس

گلکسی Z Flip در هفته مد پاریس هم در قالب یک مراسم فروشگاهی در فروشگاه معروف Galeries Lafayette در خیابان شانزه لیزه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت. محل این فروشگاه در وسط شناخته شده ترین برندهای مد جهان قرار داشته و عرضه گلکسی Z Flip در آن می‎تواند نشان دهنده تلفیق فناوری و مد برای رسیدن به بهترین راهکار مناسب برای هر سبک زندگی باشد.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی