گوشی ال جی جی ۳ بزودی به اندروید ۶ مارشمالو آپدیت خواهد شد

18 نوامبر 2015

lg-g338

 

 

گوشی هوشمند ال جی جی ۳ ( LG G3 ) یکی از بهترین گوشی های کمپانی ال جی در سال های اخیر است که سال گذشته استقبال خوبی از آن شد.حالا پس از G4 ، ال جی اعلام کرده که بزودی نسخه جدید سیستم عامل اندروید ، یا همان اندروید ۶ مارشمالو را برای ال جی جی ۳ نیز عرضه خواهد کرد.گفته شده این گوشی تا اواسط ماه آینده میلادی و پیش از فرا رسیدن سال جدید به این نسخه اندورید آپدیت خواهد شد.

سیاست همیشگی بر این است که ابتدا گوشی های برتر کمپانی ها بروزرسانی جدید اندروید را دریافت کنند و اگر زمان و امکانات برای سایر گوشی ها موجود بود، ارائه بروزرسانی برای آن ها در دستور کار قرار بگیرد.حال در این میان اکثرا این موضوع فراموش شده و پس از اینکه گوشی های برتر بروزرسانی را دریافت کردند زمان دریافت برای سایر گوشی ها برای طولانی مدت به تعویق افتاده و یا کم کم فراموش می شود تا اینکه نسخه بعدی سیستم عامل از راه برسد!

همانطور که پیشتر در خبری مربوط به ارائه این آپدیت برای ال جی G4 به آن اشاره کردیم، ال جی سیاست جالبی را پیش رو گرفته و پیش از ارائه آپدیت جدید برای گوشی های خود به هموطنانش، کاربران یک یا دو کشور دیگر را موش آزمایشگاهی قرار داده تا نسخه بتا را امتحان کنند! پس از مشخص شدن نتیجه از سوی کاربرانی که اقدام به بروزرسانی کرده اند و رفع خطاهای احتمالی آن، کاربران کره جنوبی نیز قادرند تا از این نسخه سیستم عامل بهره مند شوند.

آموزش خاموش کردن صفحه نمایش دوم در ال‌جی V10

خبرها حاکی از این است که درست مانند ال جی G4، لهستان اولین میزبان اندروید ۶ برای ال جی G3 خواهد بود، چون مدیر اجرایی ال جی در کشور لهستان در توئیتر خود این طور اعلام کرده که این نسخه برای گوشی ال جی G3 در مراحل آخر تست به سر می برد و انتشار آن به زودی آغاز خواهد شد.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی