گوشی جدید هواوی با نمایشگر منحنی نیمه دوم ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد

15 فروردین 1395

بنا به اخباری که به تازگی منتشر شده است، گوشی جدید هواوی با نمایشگر منحنی نیمه دوم سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد.همچنین گفته شده ، هواوی صفحه نمایش این گوشی را با منحنی دوگانه طراحی نکرده و طرحی متفاوت را به ارمغان خواهد آورد.

شرکت هواوی در ابتدا ایجاد کننده شبکه‌های راه دور بود و در سال ۲۰۱۲ پس از پیشی گرفتن از شرکت اریکسون به بزرگ‌ترین شرکت ارائه کننده سرویس‌های ارتباطی تبدیل شد. اکنون هواوی یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند در چین است و سومین برند گوشی هوشمند در مقیاس جهانی است. همچنین این شرکت یکی از تولید کنندگان موفق در سال گذشته بود، که موفق به فروش ۱۰۸ میلیون دستگاه شد.

حال آنطور که پیدا است هواوی، به دنبال رشد بیشتر در سال جاری است، همچنین قرار است که به زودی پرچم دار جدید خود را با نام پی ۹ ( P9 )، در طی برگزاری رویدادی در شهر لندن در تاریخ ۶ آوریل برابر با ۱۸ فروردین معرفی کند. طرفداران این برند و پرچم دار جدید به انتظار خرید گوشی هوشمند جدید هواوی نشسته اند.

بنا به گزارش های اخیر شرکت های مستقر چینی، قصد دارند که در سال جاری دستگاه های جدید خود را با صفحه نمایش منحنی به بازار عرضه کنند، شرکت Vivo اکنون روی گوشی هوشمند Vivo Xplay 5 کار می کند که ظاهرا مانند گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ اج دارای صفحه نمایش منحنی از هردو طرف است، همچنین به رم ۶ گیگابایتی مجهز خواهند شد.

اکنون باتوجه به گزارشی که به تازگی منتشر شده است، هواوی در نظر دارد که در نیمه دوم سال جاری میلادی، گوشی هوشمند جدید را با صفحه نمایش منحی روانه بازار کند. هواوی صفحه نمایش این گوشی را با منحنی دوگانه ( Dual Edge ) طراحی نمی کند و طرحی متفاوت را به ارمغان می آورد. البته شایعاتی درباره صفحه نمایش ۲٫۵D منحنی وجود دارد، اما کسی از آن مطمئن نیست.

آغاز عرضه فروشگاهی گوشی Mate 10 Pro هواوی در ایران

البته این شایعات منشر شده ممکن است متعلق به گوشی هوشمند میت اس ۲ ( Mate S2 )، یعنی نسل دوم میت اس باشد، اگر به یاد داشته باشید این دستگاه در نمایشگاه IFA برلین معرفی شد. به هرحال همه طرفداران منتظر یک گوشی هوشمند جدید با بهترین طراحی ممکن هستند و به صورت کلی می توان دستگاه های میت ۸، نکسوس ۶ پی، هانر ۷ و ساعت هوشمند را از بهترین طراحی های هواوی دانست. اکنون باید منتظر گوشی جدید هواوی با نمایشگر منحنی در سال نیمه سال جاری باشیم.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی