اخبار

گوشی هوشمند Galaxy E02 سامسونگ در راه است

شرکت سامسونگ در سال 2015 بود که خانواده هندست‌های Galaxy E را با مدلی چون Galaxy E7 راهی بازار کرد. اما دیگر خبری از این سری نشد و حال به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد معرفی مدلی جدید از این خانواده اقتصادی باشیم. به تازگی صفحه پشتیبانی وب سایت سامسونگ محصولی را فاش کرده که به عنوان Galaxy E02 شناخته می‌شود.

صفحه پشتیبانی از تلفن همراه جدید سامسونگ با شماره مدل SM-E025F / DS در وب سایت هند فعال شده است. ما می‌توانیم از شماره مدل‌ها نشانه‌هایی از نام دستگاه را دریابیم. به عنوان مثال، Galaxy M02s اقتصادی که اخیراً در هند راه اندازی شده، شماره مدل SM-M025F را دارد. در این صورت، این دستگاه به خوبی می‌تواند به عنوان سامسونگ Galaxy E02 معرفی شود.

به غیر از صفحه پشتیبانی، چندی پیش این شماره مدل در گواهی Wi-Fi Alliance و India BIS نیز مشاهده شده است. در اینجا، گواهینامه Wi-Fi نشان می‌دهد که دستگاه از Wi-Fi 2.4GHz پشتیبانی کرده و سیستم عامل Android 10 را اجرا می‌کند. جدا از این، هنوز اطلاعات مشخصی در مورد مشخصات و ویژگی‌های دستگاه نداریم. احتمالا سامسونگ این گوشی را در رده مدل‌های اقتصادی به بازار عرضه خواهد کرد و شایعات می‌گویند که ممکن است زیر 10 هزار روپیه راه اندازی شود.

Galaxy E02 سامسونگ از راه می رسد

اکنون، این فقط یک حدس سریع است که به لیست‌های فوق نگاه می‌کند و در آینده می‌تواند هر روز تغییر کند. بیایید منتظر حرف رسمی بمانیم تا در مورد آنچه در آینده می‌آید ایده بگیریم. اگر بخواهیم صحبت کنیم، سامسونگ قبلاً تیزرهایی از گلکسی A32 را در هند آغاز کرده و مشخصات و تاریخ فروش آن هم مشخص است.

همچنین انتظار می‌رود این برند خیلی زود مدل‌های 2021 Galaxy A5x ، A7x، به طور مثال Galaxy A52 ، A72 را به هند بیاورد. پیش بینی شده در آینده نزدیک برند کره‌ای محصول خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا