• خانه
  • اخبار
  • گوشی Elephone S7 ؛ مدل چینی Galaxy S7 Edge با همان طراحی !!!

گوشی Elephone S7 ؛ مدل چینی Galaxy S7 Edge با همان طراحی !!!

گوشی Elephone S7 محصول آینده‌ی الفون خواهد بود. الفون یک کمپانی چینی است که تقریبا هرکسی نام آن را شنیده است؛ اما مطمئنا این شرکت در مقایسه با غول‌های گوشی ساز بزرگی چون هواوی، شیائومی و یا زد تی ایی کمپانی نسبتا کوچکی است.

کمپانی Elephone امسال چندین دستگاه معرفی کرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به گوشی Elephone P9000، پی ۹۰۰۰ لایت و پی ۹۰۰۰ اج اشاره کرد. تمامی این دستگاه‌ها در ژانویه‌ی گذشته معرفی شدند و دو محصول اول هم‌اکنون در خرده‌فروشی‌های چین در دسترس هستند.

گوشی الفون پی ۹۰۰۰ از زمان معرفی باز طراحی دوباره‌ای شده و به نظر نمی‌رسد که طرح نهایی آن شبیه به گوشی باشد که در زمان معرفی توسط این کمپانی دیده شده است. در هر صورت گوشی الفون P9000 Edg به‌زودی عرضه خواهد شد و به همین ترتیب گوشی Elephone P20 نیز به دنبال آن خواهد آمد.

 

گوشی Elephone S7

گوشی Elephone S7

گوشی Elephone S7

مدل‌های الفون پی ۹۰۰۰ و پی ۲۰ در یک چیز مشترک هستند. هر دو دستگاه بدون حاشیه بوده و در کنار نمایشگر آنها هیچ حاشیه‌ای دیده نمی‌شود. به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد تا در کنار این دو دستگاه از گوشی دیگری نیز پرده‌برداری کند. دستگاهی با یک نمایشگر منحنی در هر دو طرف که اندکی شبیه به گوشی Galaxy S7 Edge است.

این شباهت هم از نظر طراحی کلی و هم از نظر مواد ساخت (فلز + شیشه) می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. اگر به گالری زیر نگاهی بیندازید، رندر‌های پرزرق و برقی را نظاره‌گر خواهید بود.

این رندرها متعلق به گوشی Elephone S7 که امسال توسط این کمپانی معرفی خواهد شد. به گفته‌ی منبع این خبر، این تصاویر از یک منبع معتبر در این شرکت به دست آمده و می‌توانید کاملا به این اطلاعات اعتماد کنید.

این تصاویر تنها اطلاعات کسب شده نبوده و گویی این منبع ناشناس برخی از مشخصات آن را نیز افشا کرده است. گوشی Elephone S7 از یک پردازنده‌ی ۱۰ هسته‌ای با ساختار ۶۴ بیتی هلیو X20 مدیاتک قدرت خواهد گرفت. این همان پردازنده‌ای است که در تعدادی از دستگاه‌هایی که در چند ماه پیش نیز عرضه شد، وجود داشته است. در کنار این تراشه، پردازنده‎ی گرافیکی مالی T880 می‌نشیند که مسئول پردازش گرافیکی این دستگاه خواهد بود.

این منبع همچنین افشا کرده که گوشی الفون اس ۷ در نسخه‌های متفاوتی تولید خواهد شد و در رنج قیمتی بین ۹۹٫۹۹ تا ۱۸۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. متاسفانه اطلاعات بیشتری از این منبع آگاه به دست نیامده است؛ اما تا همین اندازه نیز یک چیز تقریبا مشخص شد؛ این دستگاه کمی به گوشی گلکسی S7 اج سامسونگ شبیه است. نظر شما چیست؟

 

منبعandroidheadlines

مطلب پیشنهادی