گوگل فروش گوشی های پیکسل را آغاز کرد

30 مهر 1395

سیزدهم مهر ماه بود که گوگل به صورت رسمی، گوشی های هوشمند سری پیکسل (Pixel و Pixel XL) را پیش روی کاربران قرار داد و حالا سازندگان از عرضه آنها به صورت عمومی خبر دادند. همچنین شهروندان ساکن ایالات متحده می‌توانند گوشی های پیکسل را مستقیما از فروشگاه گوگل و بِست بای (Best Buy) و یا وریزون (Verizon) دریافت نمایند.

اینطور که مشخص شده، فروشگاه گوگل نسخه‌های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی از گوشی های پیکسل را در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی عرضه خواهد کرد. هر چند، خریداران نمی‌توانند زودتر از ماه آینده میلادی، دستگاه خود را دریافت کنند.

از سوی دیگر وریزون با عرضه نسخه ۳۲ گیگابایتی از گوشی های پیکسل در رنگ آبی می‌تواند پذیرای علاقه‌مندان به محصولات جدید گوگل باشد. البته مدل آبی رنگ پیکسل ایکس ال کمی دیرتر برای فروشگاه این اپراتور بزرگ ارسال شده و سفارش خریداران در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان) ارسال خواهد شد. در نهایت فروشگاه Best Buy در قراردادی با وریزون، تنها نسخه ۳۲ گیگابایتی از گوشی های پیکسل را عرضه می‌کند.

همانطور که در گذشته نیز اشاره داشتیم قیمت پایه در نظر گرفته شده برای پیکسل و پیکسل ایکس ال ۶۴۹ دلار خواهد بود. به نظر می‌رسد عرضه نسخه ۱۲۸ گیگابایتی از این گوشی هوشمند حداقل در روزهای اول، در انحصار گوگل باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟