• خانه
  • اخبار
  • افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید گوگل
گوگل و افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید

افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید گوگل

گوگل و افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید

به‌تازگی و در طی گزارش‌های جدید منتشرشده، جزئیات قیمتی و تصاویر پرچم‌دارهای گوگل در یک ماه قبل از تاریخ رونمایی آن‌ها منتشرشده است. همان‌طور که می‌دانید کمپانی گوگل تاریخ رونمایی از پرچم‌داران جدید خود یعنی پیکسل ۲ و پیکسل XL 2 را تا چهارم اکتبر به تعویق انداخته است. اما هم‌اکنون تصاویری از این پیکسل‌های جدید منتشرشده است که تا حدی نشان‌دهنده شکل ظاهری و البته رنگ‌بندی این دستگاه هستند. بر اساس گزارش‌های منتشرشده در وب‌سایت تحلیلی Droid Life، پیکسل ۲ در سه رنگ اصلی تقریباً آبی (Kinda Blue)، سیاه مطلق (Just Black) ‌و کاملاً سفید (Clearly White) عرضه خواهد شد و در هر سه مدل، بدنه پشتی تلفن همراه یادشده از دو تن کم‌رنگ و پررنگ مختلف ایجادشده است.

این دستگاه که به گفته بسیاری توسط کمپانی اچ تی سی ساخته‌شده است باقیمت ۶۴۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۷۴۹ دلار برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی به دست مخاطبان خواهد رسید.

درعین‌حال گوگل پیکسل XL 2 تنها در رنگ سیاه عرضه خواهد شد و بر اساس گفته‌ها اندکی کوچک‌تر از پیکسل ۲ خواهد بود. این نسخه جدید از پیکسل XL نیز باقیمت ۸۴۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۹۴۹ دلار برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌شود. همچنین گزارش‌هایی که پیش‌ازاین درباره این تلفن همراه هوشمند ارائه‌شده بودند ادعا می‌کردند که پیکسل ۲ از لبه‌های قال فشار دادن برخوردار است و این درواقع ویژگی‌ای مشابه با چیزی است که در HTC U11 به‌کاررفته است. علاوه بر این، گزارش‌های یادشده اندازه XL 2 را به میزان  ۶ اینچ تخمین زده بودند.

همچنین پیش‌نمایش ارائه‌شده توسط کمپانی گوگل نشان از این دارد که کمپانی یادشده تمرکز اصلی خود را بر روی پیشرفت دوام باتری و کیفیت دوربین گذاشته است. بااین‌وجود باید دید که گوگل در این زمینه تا چه حد موفق بوده است و این امر تا زمان رونمایی از این دو دستگاه ممکن نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی