افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید گوگل

گوگل و افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید

گوگل و افشای قیمت و تصاویری از پرچم‌داران جدید

به‌تازگی و در طی گزارش‌های جدید منتشرشده، جزئیات قیمتی و تصاویر پرچم‌دارهای گوگل در یک ماه قبل از تاریخ رونمایی آن‌ها منتشرشده است. همان‌طور که می‌دانید کمپانی گوگل تاریخ رونمایی از پرچم‌داران جدید خود یعنی پیکسل ۲ و پیکسل XL 2 را تا چهارم اکتبر به تعویق انداخته است. اما هم‌اکنون تصاویری از این پیکسل‌های جدید منتشرشده است که تا حدی نشان‌دهنده شکل ظاهری و البته رنگ‌بندی این دستگاه هستند. بر اساس گزارش‌های منتشرشده در وب‌سایت تحلیلی Droid Life، پیکسل ۲ در سه رنگ اصلی تقریباً آبی (Kinda Blue)، سیاه مطلق (Just Black) ‌و کاملاً سفید (Clearly White) عرضه خواهد شد و در هر سه مدل، بدنه پشتی تلفن همراه یادشده از دو تن کم‌رنگ و پررنگ مختلف ایجادشده است.

این دستگاه که به گفته بسیاری توسط کمپانی اچ تی سی ساخته‌شده است باقیمت ۶۴۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۷۴۹ دلار برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی به دست مخاطبان خواهد رسید.

درعین‌حال گوگل پیکسل XL 2 تنها در رنگ سیاه عرضه خواهد شد و بر اساس گفته‌ها اندکی کوچک‌تر از پیکسل ۲ خواهد بود. این نسخه جدید از پیکسل XL نیز باقیمت ۸۴۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۹۴۹ دلار برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌شود. همچنین گزارش‌هایی که پیش‌ازاین درباره این تلفن همراه هوشمند ارائه‌شده بودند ادعا می‌کردند که پیکسل ۲ از لبه‌های قال فشار دادن برخوردار است و این درواقع ویژگی‌ای مشابه با چیزی است که در HTC U11 به‌کاررفته است. علاوه بر این، گزارش‌های یادشده اندازه XL 2 را به میزان  ۶ اینچ تخمین زده بودند.

گوگل اپلیکیشن تماس تصویری Due را معرفی کرد

همچنین پیش‌نمایش ارائه‌شده توسط کمپانی گوگل نشان از این دارد که کمپانی یادشده تمرکز اصلی خود را بر روی پیشرفت دوام باتری و کیفیت دوربین گذاشته است. بااین‌وجود باید دید که گوگل در این زمینه تا چه حد موفق بوده است و این امر تا زمان رونمایی از این دو دستگاه ممکن نخواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی