اخبار

گیم استاپ معتقد است کنسول‌های جدید در E3 معرفی می‌شوند

حرف و حدیث‌های زیادی درمورد نسخه‌های جدید کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان که شاید اواخر امسال عرضه شوند، وجود دارد و اکنون سرپرست بخش عملیاتی سایت گیم استاپ با اعلام اینکه کنسول‌های جدید در E3 امسال معرفی‌خواهند شد، این بحث را داغ‌تر از قبل کرده است.

 این‌ روزها شنیدن شایعه‌های زیادی که درباره نسخه‌های جدید و بهبود یافته کنسول‌های سونی و مایکروسافت وجود دارند به امر عادی تبدیل شده که واکنش‌های متفاوتی را از طرف مصرف کنندگان در پی داشته است. هرچند کنسول قوی‌تر، بازی‌های قویتری را می‌تواند اجرا کند، اما این یعنی اینکه کنسول‌ها در حال نزدیک شد به یک روند شبیه به رایانه‌های شخصی هستند که باید برای اجرای بازی‌های روز هرچند مدت یک بار آپدیت شوند.

گیم استاپ اعلام کرد:

انتظار داریم که در E3 امسال شاهد معرفی بازی‌های نیمه دوم سال و همچنین کنسول‌های جدید باشیم. علاوه بر این منتظریم تا تاثیر شگرف دستگاه‌های واقعیت مجازی را روی مصرف کنندگان ببینیم.

اگرچه آکیلس ریفت و HTC Vive هردو به بازار عرضه شده‌اند، اما هدست واقعیت مجازی سونی هنوز عرضه نشده و قرار است از اکتبر امسال در دسترس قرار بگیرد.

نسخه ارتقا یافته کنسول پلی‌استیشن به نام‌های مختلفی از جمله پلی‌استیشن ۴٫۵، ۴k و یا نئو شناخته می‌شود و طبق آنچه که شایعه‌ها می‌گویند شامل CPU، GPU و RAM ارتقا یافته‌ در کنار پشتیبانی از خروجی ۴K است. همه بازی‌ها باید در دوحالت منتشر شوند تا هم در پلی‌استیشن ۴ فعلی و هم در نسخه بهبود یافته از کنسول قابل اجرا باشند.

در همین راستا گزارشاتی وجود دارند مبنی بر اینکه مایکروسافت هم دو نسخه متفاوت از کنسول اکس‌باکس وان را آماده عرضه کرده که یکی از آنها تقریبا ۴ برابر کنسول فعلی قدرت دارد و دیگری یک نسخه ارزان‌تر از کنسول فعلی است که حدود ۴۰% کوچک‌تر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا