گیم لانچر جدید سامسونگ در راه است

27 خرداد 1395

طبق اخبار منتشر شده، سامسونگ به‌شدت مشغول کار بر روی گیم‌لانچر جدید خود است و قصد ایجاد یک تحول اساسی دراین برنامه را دارد. ظاهرا این برنامه نو‌ظهور که با عرضه گلکسی‌اس‌‌۷ و اس‌۷ اج معرفی شد، باعث گشته که تمرکز این کمپانی کره‌ای بر روی بازی‌های موبایل بیشتر شود.

در نسخه جدید این گیم لانچر شاهد صحنه‌های بازی، یک بخش تمام صفحه از بازی‌های نصب شده بر روی دستگاه و قسمتی مجزا برای اعلانات بازی‌ها خواهیم بود. شما می‌توانید بازی‌های مورد علاقه خود را علامت‌گذاری کرده و باقی بازی‌ها را در محل قرارگیری در لیست ثابت کنید. به بیان ساده شما قادر خواهید بود لیست بازی‌ها را هرگونه که مد نظرتان هست مرتب نمایید. چینش بازی‌ها به چند روش انجام می‌گیرد و حتی می‌توانید آن‌ها را به صورت دستی مرتب کنید.

برنامه‌ها، لینک‌های وب و تصاویر نیز در بخش صحنه‌های بازی قرار خواهند گرفت و شما می‌توانید آن‌ها را در کانال‌های یوتیوب به اشتراک بگذارید.

 

galaxy-s7_gamaing_game-luncher-3-ITResan-Hamed-Feshki

 

دکمه‌ی شناور گیم تولز درون بازی به شما شارژ باقیمانده باتری، میزان فضای آزاد حافظه و میزان رم استفاده شده را نمایش می‌دهد. در نهایت ضبط کردن بازی و به اشتراک گذاری آن‌ در شبکه‌های اجتماعی نسبت به قبل ساده‌تر خواهد شد.

 

منبع GSMArena

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی