اخبار

یوسیم رویایی ، یک پیشنهاد ویژه برای مشترکین همراه اول

شرکت همراه اول یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای مخابراتی ایران است که خدمات خود را در طول چندین سال به‌خوبی به کاربران ارائه کرده و کیفیت کار خود را ثابت کرده است. با این وجود وقتی که رقابت بین اپراتورها بالا می‌گیرد، این پیشنهادها و مزایای خاص هستند که می‌توانند تفاوت‌ها را رقم بزنند. در همین راستا نیز شرکت همراه اول به‌تازگی طرحی ویژه با نام یوسیم رویایی ارائه کرده است. با موبایلستان همراه باشید تا جزئیات این طرح ر برای شما شرح بدهیم.

یوسیم رویایی چیست؟

بر اساس این طرح کلیه کاربرانی که سیم‌کارت اعتباری و دائمی همراه اول را در اختیار دارند و در بازه زمانی یک ساله بین اول بهمن ماه 1397 تا آخر دی ماه 1398 اقدام به تعویض سیم‌کارت قدیمی با سیم‌کارت یوسیم کرده‌اند، شانس بهره‌گیری از این طرح را دارند. شانس برنده شدن این طرح برای افراد به این معنی است که فرد برنده می‌تواند یک سیم‌کارت ویژه و رویایی دریافت کند که امکان استفاده از اینترنت یک ساله ریگان و به‌صورت نامحدود را برای او به همراه می‌آورد.

چطور می‌توان در این طرح شرکت کرد؟

سه شرط اصلی برای امکان بهره‌گیری از این طرح وجود دارد که شامل موارد زیر هستند:

  • فرد باید در بازه زمانی یاد شده برای نخستین بار سیم‌کارت یوسیم خود را دریافت کرده باشد.
  • تلفن همراه فرد باید امکان اتصال به نسل چهارم شبکه یا 4G را داشته باشد.
  • فرد باید در بازه زمانی یاد شده از اینترنت همراه نسل چهارم همراه اول بر روی دستگاه خود استفاده کند.

تعداد برندگان این طرح، 1000 نفر است که به‌صورت تصادفی از میان کسانی که شرایط یاد شده را دارا بوده‌اند، انتخاب خواهند شد. این فرایند به‌صورت ماهانه انجام می‌شود و هر ماه برندگان این طرح به‌صورت رسمی از برد خود مطلع خواهند شد. البته اگر می‌خواهید بدانید که در حال حاضر در این طرح حضور دارید یا خیر می‌توانید با وارد کردن کد دستوری *10*390# را در دستگاه خود وارد کنید. به‌این‌ترتیب شما هم ممکن است یکی از برندگان این طرح باشید و بتوانید برای یک سال از اینترنت نامحدود پرسرعت بهره ببرید.


بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا