یک گوشی ناشناس ویندوزی با دوربین ۲۰ مگاپیکسلی و اسنپ دراگون ۸۲۰

24 آذر 1394

اگر پیگیر اخبار مربوط به تلفن های هوشمندی که قرار است در ماه های آینده روانه بازار شوند حتما می دانید مایکروسافت نیز یک گوشی میان رده با نام لومیا ۸۵۰ را در دست تولید دارد که ممکن است ظرف روزها یا ماه های آینده معرفی شود.

به جز این مورد، اطلاعات دیگری از سایر گوشی های استفاده کننده از ویندو ۱۰ موبایل منتشر وجود نداشت اما بنچمارک هایی که امروز منتشر شدند نشان دهنده یک گوشی ویندوزی هستند که از پردازنده اسنپ دراگون ۸۲۰ استفاده می کند!

 

photo_2015-12-14_23-04-25

این دستگاه ویندوزی که با نام HP Falcon شناخته می شود در بنچمارک های وب سایت GFXBench نمایش داده شده است و همان طور که اشاره شد، جالب ترین نکته درباره آن، استفاده از SoC های اسنپ دراگون ۸۲۰ می باشد که طبق قاعده قرار است در گوشی های پرچم دار سال آینده به کار گرفته شود.

 

از جمله مشخصات دیگر این دستگاه می توان به نمایشگر ۵٫۸ اینچی با وضوخ ۲۵۶۰*۱۴۴۰ اشاره کرد که آن را در رده QHD قرار می دهد. همچنین دوربین های اصلی و ثانویه دستگاه هم ۲۰ و ۱۲ مگاپیکسل هستند. اما طرف دیگر ماجرا حافظه RAM یک گیگابایتی و ۴۳ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی هستند که باعث می شوند علامت سوال های متعددی درباره این دستگاه در ذهن شکل بگیرند.

 

البته ممکن است این مقدار برای تست اولیه در نظر گرفته شده باشد و بعدتر شاهد افزایش آنها باشیم. همچنین درباره اسم دستگاه هم نمی توان با قطعیت نظری داد اما آنچه تقریبا می توانیم مطمئن باشیم آن است که HP دست اندرکار تولید آن نخواهد بود. شاید نزدیک ترین پیش بینی، ۸۵۰XL باشد که می تواند به عنوان نسخه قدرتمندتر از گوشی میان رده لومیای مایکروسافت در نظر گرفته شده باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی