اخبار

۵ بازی برتر اندروید در سال ۲۰۱۶

امروز قصد داریم ۵ بازی برتر این ماه ۲۰۱۶ را برای شما معرفی کنیم تا آن را دانلود نموده و از بازی کردن با آن ها لذت ببرید پس با ما همراه باشید

 

بهترین بازی فکری اندروید Roll the Ball

Roll the Ball بازی فکری هست که برای برنده شدن در آن نیازمند به فیزیک و مهندسی در حد ابتدایی هستیم از این رو برای افرادی که مشتاق بازی های فکری هستند مناسب است.شما در مرحله های آخر باید برنامه ای داشته باشید و استراتژی به خرج دهید.در ضمن این بازی فکری باعث می شود که ذهن شما فعال و متمرکز به بار آید تا راحت برای مرحله ی پیش رو برنامه ریزی کنید.

بهترین بازی فکری اندروید

از اینجا دانلود کنید

بهترین بازی فکری اندروید Cut the Rope 2

دومین بازی فکری مورد علاقه ی ما Cut the Rope 2 که گرافیکی بی نظیر دارد.در این بازی شما به مخلوق شناخته شده به نام Om Nom با بریدن طنابی که از آن آبنبات آویزان است خوراکی می دهید.این کار را چطور انجام می دهید؟ با بریدن طناب ها.

AndroidPIT-cut-the-rope-2-game-1-w782

از اینجا دانلود کنید

برای کسانی که دنبال چالش جدی هستند:Defense Zone 2 HD

بازی Defense Zone 2 HD که در آن از بر خودتان دفاع می کنید خیلی واقع بینانه است و در آن کم تر از تخیل استفاده شده است در مقایسه با بازی cutesy و در رقابت با آن این بازی استحکام بیشتری دارد.در این بازی تاک تیک های فراوانی وجود دارد که شما با به کارگیری آن می توانید از برج تان ی تان مواظبت کنید.

برای کسانی که دنبال چالش جدی هستند:Defense Zone 2 HD

از اینجا دانلود کنید

بهترین بازی اندروید The Walking Dead

The Walking Dead پایه ای برای بازی های دیگر اندروید فراهم می آورد و آن بهترین گواه برای پیشرفت فرانسوی هاست و همچنین نشان دهنده ی رشد زامبی ها در زمین که در آخر الزمان روی می دهد است.

بهترین بازی اندروید The Walking Dead

از اینجا دانلود کنید

بهترین بازی اندروید Vector

وکتور بازی هست که در آن حرکات ورزشی پارکور انجام می شود و شما با پشت سر گذراندن مراحلی زیبا این بازی جذاب را انجام می دهید این بازی با کیفیت بالا ساخته شده است اما دیتا نیاز ندارد و هر کدام از شما آن را دانلود و بازی کنید بی شک عاشق آن می شوید.

بهترین بازی اندروید Vector

از اینجا دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا