۵ نکته در آیفون ۸ که احتمالاً از آن بی‌خبرید

۵ نکته در آیفون ۸ که احتمالاً از آن بی‌خبرید

بالاخره تلفن‌های همراه جدید آیفون رونمایی شدند و نسخه‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس نیز به دست کاربران رسیدند. اطلاعات دریافتی درباره این تلفن‌های همراه هوشمند بسیار زیاد بوده و تقریباً همه مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را پوشش می‌دهد. اما بااین‌حال تمامی این اطلاعات فراهم‌شده بسیار سطحی بوده و هنوز آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس تست های بسیاری را پاسخ‌گویی نکرده‌اند. در همین راستا نیز امروز تصمیم گرفتیم تا به بررسی قطعات داخلی آیفون ۸ بپردازیم و ببینیم که ادعاهای اپل درزمینهٔ این تلفن همراه هوشمند تا چه حد صحت دارد و البته چه بخش‌هایی از کاربران پوشیده مانده است.

  1. باتری آیفون ۸ کوچک‌تر از میزان ادعاشده است

اگر به یاد داشته باشید در مراسم معرفی این تلفن همراه هوشمند، میزان باتری در نظر گرفته‌شده برای آن برابر باقدرت باتری موجود در آیفون ۷ اعلام شد. اما ظاهراً قدرت باتری این محصول کمتر از میزان قدرت باتری در نظر گرفته‌شده برای آیفون ۷ است.

  1. آیفون هست به مودم ال تی ای گیگابایت مجهز است

همان‌طور که می‌دانید، مودم‌های ال تی ای شرکت گیگابایت ازجمله جدیدترین مودم‌های ارائه‌شده توسط این شرکت هستند و در همین راستا نیز اپل این بار تصمیم گرفته است تا آیفون جدید را این نوع از مودم‌های ارائه‌شده توسط گیگابایت مجهز کند.

  1. جداسازی بسیار سخت پنل پشتی شیشه‌ای آیفون ۸

قسمت شیشه‌ای بدنه پشتی این آیفون  با چسب بسیار قدرتمندی به بدنه فلزی دستگاه چسبیده است که همین امر نیز جداسازی آن را بسیار دشوار می‌کند. بنابراین اگر برحسب اتفاق پنل شیشه‌ای دستگاه شما بشکند جداسازی و تعمیر آن توسط خودتان بسیار سخت خواهد بود. شاید به همین دلیل است که اپل برای انجام این کار هزینه ۹۹ دلاری در نظر گرفته است.

  1. نحوه عملکرد شارژ بی‌سیم آیفون ۸
آیفون دو سیم کارت در راه است

متخصصان به‌تازگی و پس از انجام اکس ری از آیفون ۸ به این نتیجه رسیدند که شارژ بی‌سیم این تلفن همراه هوشمند با استفاده از یک سیم‌پیچ شارژ القایی کار می‌کند که نصب آن بر روی آیفون ۸ برای اپل احتمالاً ۱۳ دلار هزینه داشته است.

  1. همسان بودن رنگ درگاه شارژ سریع دستگاه بارنگ کل بدنه آن

شعار اپل زیباسازی بیرونی و البته درونی دستگاه هوشمند خود بوده است و گاهی توجه این کمپانی به ریزه‌کاری‌های فراوان متخصصان شگفت‌زده می‌کند. برای مثال این بار اپل تصمیم گرفته است تا درگاه شارژ این آیفون را دقیقاً متناسب بارنگ بدنه اصلی دستگاه طراحی کند و این‌گونه سلیقه خود را به نمایش بگذارد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی