۸۰ درصد تخفیف برای گوگل پلی استور در بعضی بازارها

09 فروردین 1395
آموزشی مختصر از دانلود بدون محدودیت از Google Play,آموزشی,Google Play,دانلود بدون محدودیت از Google Play,گوگل,Skype,گوگل پلی,سایت آموزشی موبایلستان

آیا اخیرا گوگل پلی‌استور را باز کرده‌اید؟ شاید دست و دلبازی گوگل شامل حال شما هم شود. یکی از کاربران سایت ردیت، گزارش داده است که در حین گشت و گذار در پلی استور، بنرهایی با تم عید ایستر دیده است که خبر از تخفیف ۸۰ درصدی برای یک اپ یا بازی برتر داده است.

البته زیاد ذوق‌زده نشوید. این تخفیف بیشتر از آن‌چیزی که فکر کنید انحصاری است. اول از همه این تخفیف فقط برای بریتانیا، فرانسه، آلمان و روسیه در دسترس است. دوم اینکه، هر کاربری این تخفیف را نخواهد گرفت. سوم اینکه اگر هم از خان اول و دوم رد شدید، ممکن است که این تخفیف برای اپلیکیشن مد نظر شما نباشد. این تخفیف دقیقا مشخص کرده است که به خریدهای قبلی شما بستگی دارد. البته از معیارهای دقیق انتخاب اپلیکیشن‌ها خبری نیست، اما ممکن است شانس بیاورید و این تخفیف شمال حال شما نیز شود.

تخفیف ۸۰ درصدی احمقانه به‌نظر نمی‌رسد، پس بهتر است اگر در یکی از این بازارها زندگی می‌کنید، حتما سری به گوگل پلی استور بزنید. البته امیدواریم که گوگل در زمان‌های بعدی و مکان‌های بیشتری این‌گونه تخفیف‌ها را امتحان کند!

Play-Store-Easter-deal-3-300x533

Play-Store-Easter-deal-1-300x533

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی