۱۵ هزار فروشگاه خرده‌فروشی هواوی در سراسر جهان تاسیس خواهد شد

09 مرداد 1395

پس از اعلام افزایش ۴۰ درصدی در میزان فروش هواوی برای نیمه اول سال ۲۰۱۶ این کمپانی هدف‌گذاری فروش خود برای امسال را منتشر کرد. غول تکنولوژی چینی قصد دارد تا در سال ۲۰۱۶ به فروش عظیم ۱۴۰ میلیون گوشی هوشمند دست یابد. به‌منظور رسیدن به چنین آماری، کمپانی Huawei تصمیم گرفته است تا ۱۵۰۰۰ فروشگاه جدید خرده‌فروشی در سرتاسر جهان ایجاد کند.

کمپانی هواوی سال گذشته توانست ۱۰۸ میلیون گوشی هوشمند را به فروش رساند و اگر پیش بینی‌های امسال این کمپانی گوشی‌ساز به واقعیت تبدیل شود، در سال ۲۰۱۶ می‌تواند یک رشد فروش ۳۰ درصدی را تجربه کند که در نوع خود بسیار قابل توجه خواهد بود.

مدیر اجرایی بخش کسب و کار مصرف کننده هواوی، Richard Yu Chengdong در روز سه شنبه گفت: “ما خوش‌بینانه و با اعتماد به نفس کامل به هدف فروش ۱۴۰ میلیون گوشی هوشمند در سال جاری دست خواهیم یافت. تعداد فروشگاه‌های فعلی ما برای رسیدن به این هدف‌گذاری هنوز کافی نیست؛ بنابراین می‌رویم تا با باز کردن فروشگاه‌های خرده‌فروشی بسیاری در خارج از مرزهای چین به این هدف نزدیک‌تر شویم.”

با آمار ثبت شده در ۳۱ ماه مه ۲۰۱۶، هواوی ۳۵۰۰۰ فروشگاه خرده‌فروشی در سراسر جهان داشت. ۱۱۰۰۰ از این تعداد به فروشگاه‌های بومی و محلی دایر شده در سرزمین مادری باز می‌گردد و ۶۵۰۰ فروشگاه در بقیه قاره آسیا قرار دارد. از این مقدار ۶۲۰۰ فروشگاه خرده‌فروشی در اروپا و ۱۵۰۰ مغازه دیگر در آمریکای جنوبی واقع شده است و چنین حجمی از بازگشایی‌های مختلف باعث شده تا این کمپانی چینی در بیش از ۱۷۰ کشور جهان نفوذ کرده و مشتریان خود را پیدا کند.

تنها با یک اشاره گوشی را به تلویزیون وصل کنید

غول تکنولوژی چین در روز پنجشنبه اعلام کرد که فروش انجام گرفته توسط گروه کسب و کار مصرف کننده‌ی این شرکت در نیمه اول سال ۲۰۱۶ از رشد ۴۱ درصدی سالانه برخوردار شده و به ۱۱٫۶ میلیارد دلار رسیده است. گفته می‌شود که بیش از نیمی از فروش حاصله از بازارهای خارج از چین به‌دست آمده است. باید دید پس از راه‌اندازی ۱۵ هزار فروشگاه خرده‌فروشی هواوی چه اتفاقی در میزان فروش این کمپانی به وقوع می‌پیوندد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی