آیپد پرو 11 اینچی شامل تخفیف 150 دلاری شد

اگر این روزها به دنبال خرید تبلتی هستید که تعادل میان کارآمد بودن و استایل مناسب، قدرت و سبکی، صدای فوق‌العاده و صفحه‌نمایش قوی را برقرار کرده باشد، بهترین گزینه این است که به سراغ جدیدترین نسل آیپد پرو بروید. با موبایلستان همراه باشید.

آیپد پرو 11 اینچی شامل تخفیف 150 دلاری شد

مطالب مرتبط

متأسفانه نسخه 11 اینچی آیپد پرو باقیمت 799 دلار شروع می‌شود که واقعا برای بسیاری قابل‌خرید نیست. اما هر دو نسخه با صفحه‌نمایش کوچک‌تر و بزرگ‌تر این تبلت که در سال 2018 میلادی رونمایی شده‌اند، اخیرا در فروشگاه‌های سوم شخص نظیر بست بای با تخفیفی 150 دلاری به فروش می‌رسند.

نسخه 64 گیگابایتی وای‌فای این تبلت هم‌اکنون بعد از تخفیفی 150 دلاری باقیمت 649.99 دلار به فروش می‌رسد. پیش‌ازاین، َشما می‌توانستید این 150 دلار را از نسخه‌های 11 اینچی و 12.9 اینچی مجهز به حافظه داخلی بیشتر این تبلت کم کنید. بااین‌حال هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده است که این تخفیف ویژه به نسخه 64 گیگابایتی این محصول نیز راه پیدا کند.

تنها نقطه منفی این تخفیف آیپد پرو 11 اینچی جدید این است که برای استفاده از آن باید به‌صورت حضوری به فروشگاه Micro Center مراجعه کنید و البته توجه داشته باشید که تعداد این فروشگاه‌ها در سراسر ایالات‌متحده زیاد نیست اما اگر یکی از آن‌ها را در نزدیکی محل اقامت خود دارید می‌توانید از این تخفیف ویژه بهره‌مند شوید.

همچنین انتخاب رنگی که شامل این تخفیف می‌شود رنگ‌های خاکستری و نقره‌ای است و بهتر است بدانید که دقیقا همین تبلت با مشخصات یاد شده در فروشگاه‌های دیگر باقیمت حداقل 80 دلار بیشتر به فروش می‌رسد و قیمت این محصول در بست باری نیز 800 دلار است پس از برچسب قیمتی 650 دلاری این تخفیف نهایت لذت را ببرید.

دیدن مطلب  انتشار تصاویر جدید گلکسی نوت 10 در گزینه رنگی جدید

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی