اخبار

انتشار اندروید O تا هفته آینده

خبر های زیادی پیرامون نام و زمان عرضه اندروید O به گوش می رسد و همچنان زمان آن مشخص نیست اما شایعات مختلفی در مورد آن مشخص شده است که به بررسی آن می پردازیم.

گزارش جدید منتشر شده که در آن نشان می دهد. گویا گوگل در نظر دارد که اندروید O ‌را از تاریخ ۳۰ مرداد به بعد، در اختیار کاربران گوشی‌های پیکسل قرار دهد. این منبع آگاه اعلام کرده است که گوگل در نظر دارد در همین روز – که مصادف است با وقوع پدیده‌ی خورشیدگرفتگی کامل در ایالات متحده –  از نام تجاری اندروید نیز O پرده بردارد؛ البته وی به این نکته اشاره کرده است که نمی‌توان کاملاً این اطلاعات را تأیید کرد.

گزارش دیگری نیز در این باب منتشر شده که نشان دهنده عرضه این نسخه از اندرود تا هفته آینده است. با توجه به این اطلاعات، می‌توان گفت که احتمال انتشار اندروید O در تاریخ ۳۰ مرداد بسیار بالا است. به هر حال، انتشار اندروید O در ماه آگوست قطعی است و به‌زودی روز دقیق انتشار مشخص خواهد شد. از آنجایی که تنها یک هفته تا انتشار احتمالی جدیدترین نسخه‌ی اندروید باقی مانده است؛ به‌زودی شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از آن خواهیم بود که ما را با جزئیات عرضه‌ی اندروید O آشنا خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟